صفحه اینستاگرام دادسرای ارشاد مسدود شد

آدرس‌های رسمی دادسرای ارشاد در شبکه‎های اجتماعی، صرفاً در کانال‌های بله، ایتا، گپ و سروش، به آدرس @dadsara_ershad با هشتگ #اخبار_دادسرا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

پرسش: صفحه دادسرای ارشاد که برای دریافت گزارش‌های مردمی هنجارشکنی، راه‌اندازی شده بود توسط اینستاگرام مسدود شد.

همزمان با راه‌اندازی کانال‌های دادسرای ارشاد در شبکه‌های اجتماعی، استقبال قابل توجهی از سمت مردم دغدغه‌مند و دلسوز صورت گرفت که طی پیام‌ها و کامنت‌های متعددی، از دادسرای ارشاد برای راه‌اندازی این طرح مغفول‌مانده قدردانی کرده بودند و کاربران زیادی نیز از اینکه این طرح صرفاً در تهران است، ابراز تاسف کرده بودند که بازتاب این استقبال مردمی، در همین صفحه تقدیم خواهد شد. 

اما اتفاق مثبت و قابل توجه دیگری که پس از آغاز به کار این کانال‌ها رخ داده و باعث سهل‌تر شدن فعالیت دادسرای ارشاد شده است، گزارش‌های منفی رسانه‌های معاند علیه این طرح اجتماعی است که باعث تبلیغات منفی و معرفی ناخودآگاه بیشتر آن شده است. چرا که یکی از اصلی‌ترین ملزومات موفقیت این طرح اجتماعی، مطرح شدن هرچه بیشتر آن و معرفی دادسرای ارشاد و وظایف آن برای عموم جامعه بود. جریان‌سازی رسانه‌های معاند علیه این طرح، باعث افزایش جستجوهای اینترنتی و ارجاعات بیشتر مخاطبین به سمت کانال‌های دادسرای ارشاد شده است که بواسطه این مسئله، قدردان حضرت حق هستیم. 

اتفاق دیگر در این حوزه، مسدودسازی صفحه دادسرا در اینستاگرام بود که این مسئله نیز خللی در روند فعالیت‌ها ایجاد نخواهد کرد چرا که فعالیت‌ها در پیام‌رسان‌های داخلی با قدرت در حال انجام است و از ابتدا نیز صفحه اینستاگرام، صرفاً محلی برای ارائه گزارش فعالیت‌های صورت گرفته بود. 

از این پس، صفحه هر شهروند دلسوز و دغدغه‌مند در شبکه‌های اجتماعی، می‌تواند رسانه دادسرای ارشاد باشد و کاربران می‌توانند با مراجعه به کانال‌های ما در پیام‌رسان‌های داخلی به آدرس @dadsara_ershad، محتوای این رسانه را در صفحات خود در دیگر شبکه‌های اجتماعی، بازنشر دهند. 

علاوه بر این، دادسرای ارشاد با هدف حفظ اطلاع‌رسانی خود به کاربران اینستاگرام، از آدرس @dadsara_ershad۱ استفاده می‌کند و آدرس‌هایی غیر از این، به دادسرا تعلق ندارند. 

آدرس‌های رسمی دادسرای ارشاد در شبکه‎های اجتماعی، صرفاً در کانال‌های بله، ایتا، گپ و سروش، به آدرس @dadsara_ershad با هشتگ #اخبار_دادسرا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.