دادستان تهران از رسیدگی خارج از نوبت به بدحجابی و سگ‌گردانی خبر داد

دادستان تهران از فرمانده پلیس پایتخت خواست در مقابله با قبح‌شکنی‌ها با قدرت و تمام قد در میدان عمل به کار خود ادامه دهد.

پرسش: علی القاصی، دادستانی تهران، با تاکید برلزوم "اقدامات فوری و مقابله‌ای برای برخورد با مظاهر علنی بدحجابی در جامعه" گفت که "با کسانی که به صورت سازمان یافته به هنجارشکنی اقدام کرده و اهداف دشمن را در زمینه بی عفتی و بی حجابی ترویج می‌کنند، قاطعانه برخورد می‌کنیم."

 1. به گزارش ایرنا، این مقام قضایی با "ابراز تأسف از سگ‌گردانی یا به همراه داشتن سگ در معابر عمومی و خیابان‌ها، مناطق مسکونی و زندگی شهری و خانوادگی" گفت: "نمی‌توانیم نسبت به این مسائل بی‌تفاوت باشیم و باید مطابق قانون برای کنترل و برخورد مروجین این پدیده‌های ضد اخلاقی ورود کرد."

  دادستان تهران آنچه را که "برنامه‌ریزی‌های دشمن در حوزه شبیخون فرهنگی و زمینه نفوذ در بین جوانان" مورد تاکید قرار داد و برخی نهادهای متولی را به "بی‌مسئولیتی" متهم کرد و گفت: "ادامه این وضع به نحوی است که امنیت عمومی جامعه را به خطر می‌‌اندازد."

  وی گفت که "بسیاری از جرایم مهم نتیجه بی بند و باری‌های اخلاقی، بی نظمی‌های شهری و ناهنجاری‌های اجتماعی است."

  دادستان تهران از فرمانده پلیس پایتخت خواست "در مقابله با قبح‌شکنی‌ها با قدرت و تمام قد در میدان عمل به کار خود ادامه دهد.

  او گفت:" مجموعه دستگاه قضائی از مامورینی که وظیفه قانونی خود را در مواجهه با این قبیل ناهنجاری‌ها و جرایم انجام می‌دهند، پشتیبانی می‌کند."

   

  ###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.