عباس موسوی: هیچ گفت‌وگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد

خالد الجارالله، معاون وزیر خارجه کویت، شامگاه پنج‌شنبه در یک مراسم افطاری ضمن اشاره به سفر یوسف بن علوی، وزیر خارجه سلطنت عمان به تهران، به خبرنگاران گفته است: «آن طور که به نظر می‌رسد، مذاکرات میان دو طرف آغاز شده و تحرکات و ارتباطاتی در این زمینه در حال انجام است».

پرسش:عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد که «هیچ گفت‌وگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد.»

به گزارش ایسنا، او اخبار منتشر شده به نقل از یک مقام کویتی مبنی بر آغاز گفت‌وگوی ایران و آمریکا را قویاً رد کرد.

واکنش عباس موسوی به گزارش‌های منتشر شده به نقل از خالد الجارالله، معاون وزیر امور خارجه کویت، است که دربارهٔ آغاز مذاکره میان ایران و آمریکا سخن گفته است.

رورنامه «الشرق الاوسط» روز شنبه گزارش داد که خالد الجارالله، معاون وزیر خارجه کویت، شامگاه پنج‌شنبه در یک مراسم افطاری ضمن اشاره به سفر یوسف بن علوی، وزیر خارجه سلطنت عمان به تهران، به خبرنگاران گفته است: «آن طور که به نظر می‌رسد، مذاکرات میان دو طرف آغاز شده و تحرکات و ارتباطاتی در این زمینه در حال انجام است».


###

 
مطالب مرتبط

نخستین واکنش ایران به برکناری مشاور امنیت ملی کاخ سفید؛

برداشتن تحریم ها پیش شرط مذاکره است نه برکناری بولتون
نخستین واکنش ایران به برکناری مشاور امنیت ملی کاخ سفید؛

برداشتن تحریم ها پیش شرط مذاکره است نه برکناری بولتون

تخت روانچی در پاسخ به این پرسش که برخی از رسانه ها ابراز خوش بینی کرده اند با برکناری بولتون احتمال گفت وگو بین ایران و آمریکا تسهیل می شود، گفت: سیاست ما در این زمینه بسیار روشن است، این سیاست ربطی به تغییرات دولت آمریکا ندارد. اگر سیاست تروریسم اقتصادی آمریکا لغو نشود، جایی ...

|

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.