عباس موسوی: هیچ گفت‌وگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد

خالد الجارالله، معاون وزیر خارجه کویت، شامگاه پنج‌شنبه در یک مراسم افطاری ضمن اشاره به سفر یوسف بن علوی، وزیر خارجه سلطنت عمان به تهران، به خبرنگاران گفته است: «آن طور که به نظر می‌رسد، مذاکرات میان دو طرف آغاز شده و تحرکات و ارتباطاتی در این زمینه در حال انجام است».

پرسش:عباس موسوی، سخنگوی وزارت امور خارجه اعلام کرد که «هیچ گفت‌وگوی مستقیم یا غیرمستقیمی بین ایران و آمریکا وجود ندارد.»

به گزارش ایسنا، او اخبار منتشر شده به نقل از یک مقام کویتی مبنی بر آغاز گفت‌وگوی ایران و آمریکا را قویاً رد کرد.

واکنش عباس موسوی به گزارش‌های منتشر شده به نقل از خالد الجارالله، معاون وزیر امور خارجه کویت، است که دربارهٔ آغاز مذاکره میان ایران و آمریکا سخن گفته است.

رورنامه «الشرق الاوسط» روز شنبه گزارش داد که خالد الجارالله، معاون وزیر خارجه کویت، شامگاه پنج‌شنبه در یک مراسم افطاری ضمن اشاره به سفر یوسف بن علوی، وزیر خارجه سلطنت عمان به تهران، به خبرنگاران گفته است: «آن طور که به نظر می‌رسد، مذاکرات میان دو طرف آغاز شده و تحرکات و ارتباطاتی در این زمینه در حال انجام است».


###

 
مطالب مرتبط

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:

از هر کاری که نخست وزیر ژاپن بتواند در تهران انجام دهد، حمایت می کنیم
سخنگوی وزارت خارجه آمریکا:

از هر کاری که نخست وزیر ژاپن بتواند در تهران انجام دهد، حمایت می کنیم

اورتاگوس: ما از هر کاری که نخست‌وزیر ژاپن بتواند انجام دهد، حمایت می‌کنیم. قبلا گفته ایم هر کاری که جامعه بین‌المللی بتواند برای جلوگیری از افزایش تنش‌ها از سوی ایران انجام دهد.

|

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.