رأی‌گیری درباره چهارمین نسخه «برگزیت» به تعویق افتاد

رای گیری برای چهارمین نسخه برگزیت به علت اختلافات داخلی حزب حاکم محافظه کار انگلیس به تعویق افتاد

پرسش: رأی‌گیری برای چهارمین نسخه اصلاح شده مورد نظر دولت انگلیس پیرامون «برگزیت» به تاریخ نامعلومی موکول شد.

به گزارش آناتولی، طرح جدید دولت انگلیس درخصوص «برگزیت» که قرار بود ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) ارائه و به رای گذاشته شود، به دلیل اختلافات و اعتراضات در  حزب حاکم محافظه کار موسوم به «توری» به تعویق افتاد.
مارک اسپنسر از اعضای دولت ترزا می نخست وزیر انگلستان، در سخنانی در پارلمان این کشور با اعلام این خبر گفت: تاریخ رای‌گیری جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.
والرین واز از احزاب مخالف دولت نیز با اشاره به اینکه ترزا می برای استعفا تحت فشار است، اظهار داشت: نخست وزیر بار دیگر منافع سیاسی خود را به منافع ملی ترجیح داده است.
پیشتر ترزا می اعلام کرده بود که برای چهارمین بار طرح موردنظر دولت برای خروج کشورش از اتحادیه اروپا را با تغییرات و طرح جدید در مجلس عوام به رای خواهد گذاشت.

در طرح جدید به نگرانی‌های مخالفان درباره حقوق کارگران، توافقات تجاری، اتحادیه گمرکی اروپا و مسائل زیست‌محیطی پاسخ داده می شود.

 

 

###
مطالب مرتبط

محققان ایران و انگلیس به این موفقیت بزرگ دست یافتند؛

قرصی که ابتلای به امراض قلبی را کاهش می‌دهد
محققان ایران و انگلیس به این موفقیت بزرگ دست یافتند؛

قرصی که ابتلای به امراض قلبی را کاهش می‌دهد

پژوهشگران این تحقیق که در ایران و بریتانیا انجام شده، توصیه کرده‌اند که چنین قرصی تولید شود و در کشورهای کم درآمد جهان که پزشکان امکانات کمتری برای رسیدگی و ارزیابی شرایط بیماران دارند، در اختیار پزشکان قرار گیرد.

|

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.