چارتری‌ها اجازه پرواز ندارند

نایب رییس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس از حضور اسلامی وزیر راه و شهرسازی در جلسه امروز این فراکسیون خبر داد و گفت: اسلامی در این نشست اعلام کرد به شرکت‌های چارتری اجازه پرواز داده نمی‌شود و در صورت بروز چنین اتفاقی با شرکت‌های متخلف برخورد می‌شود.

به گزارش خانه ملت، «غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی» در تشریح نشست امروز- یکشنبه- فراکسیون مستقلین ولایی با حضور «محمد اسلامی» وزیر راه و شهرسازی، اظهار داشت: در این نشست نمایندگان مباحثی در خصوص تعمیر و بازسازی راه‌های روستایی، توجه به صنعت هواپیمایی و احداث آزادراه‌های جدید از طریق سرمایه گذاری مطرح شد.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اتمام پروژه‌های نیمه تمام، تخصیص کافی سهمیه قیر و مناسب سازی راه‌های مواصلاتی، برنامه‌ریزی در زمینه ایجاد شاخص برای ارائه خدمات وزارتخانه و تکمیل راه‌آهن‌های در دست احداث وعدم صدور مجور برای ایجاد شرکت‌های جدید ایرلاین از دیگر مطالبات نمایندگان در این جلسه بود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزیر راه ‍و شهرسازی در زمینه برنامه‌های آتی وزارتخانه توضیحاتی را ارائه کرد، ادامه داد: اسلامی اعلام کرد که به شرکت‌های چارتری اجازه پرواز داده نمی‌شود و در صورت بروز چنین اتفاقی با شرکت‌های متخلف برخورد می‌شود.

نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه‌هایی که از درصد پیشرفت بالایی برخوردار هستند باتوجه به وضعیت اعتبارات در کشور به ترتیب اولویت تکمیل می‌شوند.

جعفرزاده ایمن آبادی خاطرنشان کرد: وزیر راه و شهرسازی اعلام کرد که جدول زمان‌بندی برای حضور در استان‌ها به منظور بررسی و رسیدگی به مشکلات مطرح شده توسط نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تهیه می‌کند.
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.