تعییرات در تیم دلخورها؛
ترکیب احتمالی استقلال برابر سپیدرود

حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، خسرو حیدری، علی کریمی، روزبه چشمی، پاتوسی، تبریزی، قائدی و باقری.

پرسش:بازیکنان استقلال در شرایط غیر قابل قبولی برای دیدار با سپیدرود رشت آماده می شوند.

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در بحرانی ترین شرایط خود برابر سپیدرود رشت به میدان خواهد رفت؛ دیداری که برای استقلالی ها اهمیت بسیار کمی دارد اما برای سپیدرودی ها بسیار حائز اهمیت است و حکم مرگ و زندگی را دارد.


آبی پوشان تهرانی در روزهای اخیر تمرینات منظمی نداشتند و تنها روز چهارشنبه یک جلسه تمرینی و در شرایط متشنج برگزار کردند که مطمئنا نمی تواند کمک زیادی به این تیم کند.

 با این حال استقلال امروز برابر حریف خود به میدان خواهد رفت و حسین حسینی دروازه بان اول استقلال در این دیدار است. خسرو حیدری در روز خداحافظی خود در سمت راست دفاع به میدان می رود و پژمان منتظری و محمد دانشگر دو مدافع مرکزی استقلال هستند و آرمین سهرابیان در سمت چپ دفاع قرار می گیرد.


علی کریمی و روزبه چشمی در مرکز زمین برای استقلال به میدان می روند و فرشید باقری در این دیدار نیز مصدوم است و نمی تواند به تیم مجیدی کمک کند. پاتوسی مانند دیدارهای قبلی راس جلوی این تیم خواهد بود و در دو سمت خط حمله نیز مرتضی تبریزی و مهدی قائدی برای آبی پوشان در ترکیب حضور خواهند داشت تا به این ترتیب احتمالا روح الله باقری مهاجم نوک استقلال باشد.


البته پیش بینی این ترکیب در شرایط حال حاضر استقلال با تردیدهای زیادی همراه است و فعلا باید منتظر ساعات حساس آینده باشیم.


حسین حسینی، پژمان منتظری، محمد دانشگر، آرمین سهرابیان، خسرو حیدری، علی کریمی، روزبه چشمی، پاتوسی، تبریزی، قائدی و باقری.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.