سفارت انگلیس افطاری می داد وقت روادید نداشت؛امیداول تیم ایران مسابقه منچستر را از دست داد

میرهاشم حسینی هوگوپوش شایسته و توانمند ایران با کارشکنی سفارت میزبان حضور در این رویداد مهم را از دست داد.

پرسش: «میرهاشم حسینی» امید اول تیم ملی تکواندوی ایران به دلیل صادر نشدن روادید، حضور در رقابت های جهانی انگلیس را از دست داد.

این درحالیست که سفارت انگلیس در تهران ماه رمضان امسال اقدام به برپایی مراسم افطار و دعوت از ایرانی و خارجی ها کرده است که واکنش هایی را در پی داشت.

بیست و چهارمین دوره مسابقات تکواندوی قهرمانی جهان از امروز(چهارشنبه) با حضور 975 تکواندوکار از 150 کشور به میزبانی شهر «منچستر» انگلیس آغاز ‌شد و پنج روز ادامه خواهد داشت.
با ادامه کارشکنی سفارت انگلیس برای صدور روادید تکواندوکاران ایران به منظور شرکت در مسابقات قهرمانی جهان، میرهاشم حسینی هوگوپوش پرافتخار ایران حضور در این رویداد بزرگ را از دست داد.
رقابت‌های اوزان منهای 54 و منهای 68 کیلوگرم، فردا (پنجشنبه) برگزار خواهد شد و آرمین هادی‌پور و میرهاشم حسینی نمایندگان تکواندو ایران در این روز هستند.
این نفرات باید امروز وزن‌ کشی خود را انجام دهند که تنها روادید هادی پور روز گذشته صادر شد که او صبح امروز راهی منچستر شد.
بر این اساس، میرهاشم حسینی هوگوپوش شایسته و توانمند ایران با کارشکنی سفارت میزبان حضور در این رویداد مهم را از دست داد.
روادید «سجاد مردانی» دیگر نماینده ایران نیز صادر شد و وی بامداد فردا راهی انگلیس می شود، اما «عرفان ناظمی» همچنان در انتظار صدور روادید است. 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.