ادعای عجیب همسر و خواهر جی‌لوید ساموئلبازیکن سابق استقلال؛
او زنده است!(عکس)

جی لوید ساموئل یکی از بازیکنان خارجی استقلال  که سابقه بازی در تیم استون ویلای انگلیس را در کارنامه داشت در اردبیهشت 97 در اثر یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داد. بعد از این حادثه تلخ همسر ایرانی او هلیا سهیمی این اتفاق را باور نکرد

پرسش:همسر و خواهر جی لوید ساموئل  با انتشار یک پست ادعا عجیبی را مطرح کرده اند که مرگ او می تواند حقیقت نداشته باشد.

به گزارش "ورزش سه"،  جی لوید ساموئل یکی از بازیکنان خارجی استقلال  که سابقه بازی در تیم استون ویلای انگلیس را در کارنامه داشت در اردبیهشت 97 در اثر یک سانحه رانندگی جان خود را از دست داد. بعد از این حادثه تلخ همسر ایرانی او "هلیا سهیمی "این اتفاق را باور نکرد و از همان روز های اولیه علاوه بر ادعاهای گوناگون مبنی بر مسلمانی این بازیکن ترینیداد توباگویی، اعتقاد داشت که پلیس از جسد ساموئل آزمایش DNA گرفته اند و DNA مذکور با جی لوید ساموئل هم خوانی ندارد. این درحالی است که   روز گذشته علاوه بر او حالا خواهر جی لویوید ساموئل هم با  انتشار پستی دراینستاگرام این ادعا را تایید کرده است .
پست های همسر و خواهر جی لوید به ترتیب به شرح زیر است :

 سلام
یاران جیلوید و آبی های عزیز...
من هلیا سهیمی ساموئل همسر جیلوید هستم،
فردا میشه یک سال که من و خانواده ی جی داریم دنبالش می گردیم... شاید خیلی از شما عزیزان در جریان اتفاقات باشید...
به دو دلیل این پُست رو در پیج همسرم منتشر کردم، اول اینکه همونطور که قبل تر توضیح دادم سعی می کنم اینستاگرامش رو فعال نگه دارم تا توسط اینستاگرام دی اکتیو نشه تا روزی که خودش بیاد و دوباره براتون پُست بزاره. و دوم اینکه برای روشن شدن حقیقت و پیدا کردن همسرم اطلاع رسانی کنم و خواهش کنم که اگر میتونید در این مسیر کمکمون کنید...
در این پُست به ده مورد از مسائل و دروغ هایی که باهاشون مواجه هستیم اشاره کردم و البته که موارد بسیار زیادِ دیگری هم هست... معذرت میخوام اگر طولانی نوشتم، خلاصه تر از این نمی تونستم یک سال اضطراب و نگرانی و بی انصافی رو براتون توضیح بدم... پ.ن۱ برای تمام مواردی که اشاره کردم اسناد و مدارک موجود هست.
#آبی_بودیم_و_آبی_میمونیم
#برای_زندگی_همسرم_میجنگم
پ.ن۲ خواهش می کنم تا روشن شدن حقیقت از جمله ی روحش شاد استفاده نکنید، من و خانواده ی جی ، طبق شواهد موجود بر این باوریم که همسرم زنده ست.


پست اینستاگرامی خواهر ساموئل  که دراین پست ادعای همسر ساموئل راتایید کرده است .
 به برکت نام خداوند متعال... زمانش رسیده... خدایا ممنونیم. دی ان ای مربوط به جیلوید ساموئل نیست... تمام مطالبی که در ارتباط با‌ مرگ صحنه سازی شده ی جیلوید ساموئل در اینستاگرام منتشر کردیم حقیقت داره. و برای هر آنچه گفتیم مدارک ،اسناد و اثبات داریم.

 

 

 

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.