سرمربی سابق تیم ملی فوتبال بلژیک گزینه اصلی سرمربیگری ایران

من از ویلموتس شناخت دارم، مربی خوبی است و فلسفه ای که برای فوتبال دارد خیلی به درد ما می خورد. امیدوارم که بهترین اتفاق برای تیم ملی ایران بیفتد.

پرسش:فدراسیون فوتبال ایران با مارک ویلموتس توافق‌ کرده و او ظرف ۴۸ ساعت وارد ایران می‌شود. 

تسنیم نوشت: این مربی ۵۰ ساله از سال ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۶ مربی بلژیک بود و در ۳۰ بازی رسمی ۲۲ پیروزی بدست آورد.

آخرین حضور او در تیم ساحل عاج بود که نوامبر ۲۰۱۷ به پایان رسید.

در همین حال محید جلالی سرمربی تیم نساجی مازندران امروز ضمن گفتگوی رسانه ای که داشته در پاسخ به این سوال که آیا از شایعه انتخاب مارک ویلموتس باخبر است هم گفت:« من از ویلموتس شناخت دارم، مربی خوبی است و فلسفه ای که برای فوتبال دارد خیلی به درد ما می خورد. امیدوارم که بهترین اتفاق برای تیم ملی ایران بیفتد.»   

ویلموتس تا ۴۸ ساعت آینده وارد ایران می‌شود

سرمربی سابق تیم ملی بلژیک و ساحل عاج، به زودی برای هدایت تیم ملی فوتبال ایران وارد کشورمان خواهد شد.

فدراسیون فوتبال کشورمان پس از رایزنی‌های مختلفی که با مربیان بین‌المللی برای انتخاب سرمربی تیم ملی داشت، با مارک ویلموتس به توافق‌های نهایی دست یافته و این مربی بلژیکی به زودی وارد ایران خواهد شد.

طبق هماهنگی‌های به عمل آمده، ویلموتس قرار است تا ۴۸ ساعت آینده به ایران سفر کند تا توافق‌های نهایی و امضای قرارداد برای قبول هدایت تیم ملی ایران صورت بگیرد. البته فدراسیون فوتبال هنوز این خبر را به صورت رسمی تأیید نکرده، اما منابع موثقی با اعلام این خبر به خبرنگار خبرگزاری تسنیم اعلام کردند که انتخاب این مربی ۵۰ ساله بلژیکی برای هدایت تیم ملی ایران، نهایی شده و او به زودی به ایران سفر می‌ک

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.