کریمی مهره‌شانس پرسپولیس در دبی می‌شود؟ (عکس)

در سفر به دبی برای این بازی مهم، یک همراه ویژه نیز در کنار سرخپوشان حضور دارد. علی کریمی، ستاره سال های نه چندان دور پرسپولیس و یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه، به همراه پرسپولیسی ها به دبی رفت.

پرسش:ستاره سال های نه چندان دور تیم ملی ایران و پرسپولیس به همراه کاروان این تیم به دبی رفته و در دیدار حساس مقابل الاهلی کنار سرخپوشان خواهد بود.

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پرسپولیس در چهارمین بازی از مرحله گروهی خود در لیگ قهرمانان آسیا باید دوشنبه شب در شهر دبی به مصاف الاهلی عربستان برود. سرخپوشان در دیدار رفت، این حریف عربستانی را با 2 گل شکست دادند و حالا برای امیدوارتر شدن به آینده، نیاز دارند یک بار دیگر هم الاهلی را مغلوب کنند.

 

در سفر به دبی برای این بازی مهم، یک همراه ویژه نیز در کنار سرخپوشان حضور دارد. علی کریمی، ستاره سال های نه چندان دور پرسپولیس و یکی از محبوب ترین بازیکنان تاریخ این باشگاه، به همراه پرسپولیسی ها به دبی رفت. او می خواهد در شب حساس تیم مورد علاقه اش، کنار سرخپوشان باشد و از نظر روحی به این تیم کمک کند. باید دید حضور کریمی در دبی برای پرسپولیس مقابل الاهلی خوش شانسی خواهد آورد یا خیر.

 

 

 

 

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.