جزئیات لورفتن اطلاعات کاربران تپ سی دوشنبه اعلام می شود

ر روزهای گذشته در برخی رسانه های داخلی و خارجی اخباری مبنی بر لو رفتن اطلاعات کاربران یکی از تاکسی های اینترنتی منتشر شده است

پرسش: یک مقام آگاه در نیروی انتظامی با تایید لورفتن اطلاعات کاربران سامانه تاکسی اینترنتی تپ سی گفت: دوشنبه این هفته اطلاعات این رویداد با جزئیات بیشتری از طریق پایگاه اطلاع رسانی پلیس به اطلاع مردم می رسد.

 

 

این مقام آگاه در نیروی انتظامی به ایرنا گفت: لو رفتن اطلاعات شخصی فعالان و کاربران سامانه تاکسی اینترنتی TAP30 در ایران صحت دارد. این اتفاق افتاده و پلیس در حال بررسی موضوع است.
وی درباره جزئیات اطلاعات لو رفته و تعداد افرادی که اطلاعات آنها لو رفته است، اظهار داشت: بیشتر اطلاعات شخصی بوده است و البته اطلاعات خیلی مهمی نیست؛ با این حال اطلاع رسانی رسمی پلیس در این زمینه از طریق سایت رسمی ناجا خواهد بود.
در روزهای گذشته در برخی رسانه های داخلی و خارجی اخباری مبنی بر لو رفتن اطلاعات کاربران یکی از تاکسی های اینترنتی منتشر شده است، مبنی بر اینکه از طریق لو رفتن قبض رسید کاربران این تاکسی اینترنتی، اطلاعات شخصی شامل نام، نام خانوادگی و کدملی حدود 60 هزار نفر از کاربران این تاکسی لو رفته است.
تاکسی تپسی یکی از دو تاکسی اینترنتی فعال و شناخته شده در ایران است که گفته می شود حدود 750 هزار کاربر دارد.

 

###

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.