محمدرضا گلزار، اشتباه بودن پرسش برنامه "برنده باش" را پذیرفت

پرسش:محمدرضا گلزار، بازیگر سینما و مجری برنامه تلویزیونی برنده باش با انتشار ویدئویی، پذیرفت که در طراحی سئوالات و جواب‌های این برنامه از سوی دست‌اندرکاران اشتباهی رخ داده و بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

پرسش:محمدرضا گلزار، بازیگر سینما و مجری برنامه تلویزیونی "برنده باش" با انتشار ویدئویی، پذیرفت که در طراحی سئوالات و جواب‌های این برنامه از سوی دست‌اندرکاران اشتباهی رخ داده و بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

اخیرا خبرگزاری فارس در یک مصاحبه گروهی با تعدادی از شرکت‌کنندگان این برنامه خبر داد که در یکی از قسمت‌های برنامه، در حین ضبط برنامه، پاسخ‌های ارائه شده به شرکت‌کنندگان همگی غلط بوده‌اند و به همین دلیل نیز این گروه شرکت‌کننده، در مسابقه بازنده شدند.

اما با گفته این گروه، در نسخه‌ای که در نهایت از تلویزیون پخش شد، با تدوین، تغییر گرافیکی زیرنویس و همچنین تغییر صدای مجری برنامه، این‌گونه وانمود شد که پاسخ صحیح در میان پاسخ‌های ارائه شده به شرکت‌کنندگان وجود داشته است.

شرکت کنندگان در مصاحبه با خبرگزاری فارس گفته بودند که برگزار کنندگان به هیچ وجه حاضر نشدند که اشتباه خود را بپذیرند.

انتقاد این گروه به این گمانه دامن زد که تهیه‌کنندگان این برنامه به شکل عمدی زمینه باخت شرکت‌کنندگان را فراهم می‌کنند تا آنها موفق نشوند به جوایز نقدی بزرگ برنامه دست پیدا کنند.

اما گلزار در ویدئویی که منتشر کرده می‌گوید که این اشتباه از سوی برگزارکنندگان پذیرفته شده و عذرخواهی هم صورت گرفته است.

او در عین حال از کسانی که این اشتباه را منتشر کردند و موج اعتراض‌ها به این برنامه انتقاد کرد.

گلزار در این ویدئو می‌گوید که در تعدادی زیادی از برنامه‌ها او شخصا به شرکت‌کنندگان کمک کرده تا به پاسخ صحیح برسند و در نهایت جوایز مالی این مسابقه را به دست بیاورند.

این بازیگر سینما که اخیرا به مجری‌گری در تلویزیون روی آورده توضیح نداده که چرا بعد از ضبط برنامه و مشخص شدن اشتباه بودن پاسخ‌ها، همچنان آن نسخه با تدوین و تغییر پخش شده و ضبط دوباره صورت نگرفته است.

برنامه "برنده باش" یکی از برنامه‌های محبوب صدا و سیما است که بر اساس نسخه‌های غیرایرانی ساخته شده و جوایز مالی قابل توجهی دارد.

شرکت‌کنندگان در این مسابقه باید بر اساس اطلاعات عمومی به سئوالات متنوعی درباره مسایل مختلف پاسخ بدهند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.