فدراسیون فوتبال کلمبیا در «آستانه» عقد قرارداد با کارلوس کی روش

پرسش:کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای در دست گرفتن هدایت تیم ملی این کشور است.

پرسش:کارلوس کی روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، در حال مذاکره با فدراسیون فوتبال کلمبیا برای در دست گرفتن هدایت تیم ملی این کشور است.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، آلوارو گونزالس که ریاست فدراسیون فوتبال کلمبیا را به عهده دارد، روز دوشنبه به یک رادیو محلی گفت که دستیابی توافق با کی روش نزدیک است و احتمالا تا اواخر هفته جاری نهایی شود.

این سرمربی پرتغالی از سال ۱۳۹۰ هدایت تیم ملی فوتبال ایران را به عهده دارد و هم اکنون در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا که در امارات متحده برگزار می‌شود همراه با تیم ایران حاضر است.

رئیس فدراسیون فوتبال کلمبیا گفته است که «ما دو بار (در لیسبون و مادرید) با هم ملاقات کردیم و او تاثیر خوبی روی من گذاشت».

گونزالس گفت: «ما دو گزینه کلمبیایی مدنظر داشتیم ولی آنها (خوان کارلوس اوزوریو و رینالدو روئدا) آزاد نبودند. فکر می‌کنم تا روز جمعه در این زمینه تصمیم‌گیری خواهد شد».

روزنامه «ال تمپو» روز سه‌شنبه گزارش داد که مدیران فدراسیون فوتبال کلمبیا قرار است روز چهارشنبه به امارات سفر و قرارداد با کیروش را امضاء کنند.

تیم ملی فوتبال ایران در این روز به مصاف عراق می‌رود. هر دو تیم از گروه خود صعود کرده‌اند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.