تابش مدیرعامل سپاهان باید پاسخ دهد؛
پرتاب سنگ به اتوبوس پرسپولیس در اصفهان

پرسش:در پی مصاحبه های تندضدپرسپولیسی تابش مدیرعامل سپاهان علیه پرسپولیس و برانکو؛اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس در راه رفتن به محل اقامت خود در اصفهان، مورد حمله قرار گرفت.

پرسش:در پی مصاحبه های تندضدپرسپولیسی تابش مدیرعامل سپاهان علیه پرسپولیس و برانکو؛اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس در راه رفتن به محل اقامت خود در اصفهان، مورد حمله قرار گرفت.

به گزارش "ورزش سه"، در فاصله کمتر از ۲۴ ساعت تا آغاز دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس در اصفهان، حساسیت این بازی شدت بیشتری پیدا کرده و تماشاگران دو تیم به دنبال ایجاد شرایطی برای برتری تیم‌های محبوب خود هستند ولی با این حال اتفاقاتی هم دیده می‌شود که جو نامناسبی را برای این مسابقه به وجود آورده است.

اعضای تیم پرسپولیس عصر امروز به فرودگاه اصفهان رسیدند و پس از آن قصد داشتند با یک دستگاه اتوبوس راهی محل اقامت خود شوند که اتوبوس آنها مورد حمله افراد ناشناسی قرار گرفت و موجب شکسته شدن شیشه‌های آن شد.

رسانه باشگاه پرسپولیس در واکنش به این اتفاق که در اصفهان برای آنها رخ داده نوشته است: «استقبال ویژه با سنگ!!!! اتوبوس حامل کاروان پرسپولیس در مسیر فرودگاه به هتل با پرتاب دو سنگ روبرو، و شیشه‌هایی که در کنار آن کاپیتان سرخ پوشان و مترجم سرمربی نشسته بود، اینگونه خرد شدند.»

 

 

 

البته زمان رسیدن اتوبوس حامل اعضای تیم پرسپولیس به محل اقامت‌شان در اصفهان، تعدادی از تماشاگران سرخ پوشان، مشغول به تشویق تیم و بازیکنان شدند.

 

پندار خمارلو، مدیر روابط عمومی باشگاه پرسپولیس درباره حمله به اتوبوس این تیم در اصفهان عنوان کرد: «متاسفانه پس از خروج از فرودگاه در مسیر هتل با حمله افرادی روبرو شدیم که مشخصا از تیم سپاهان حمایت می‌کردند. در فاصله چند دقیقه دو سنگ به شیشه‌های اتوبوس بر خورد کرد که یکی از آنها به شیشه ای خورد که در کنار سید جلال حسینی کاپیتان ما بود. خوشبختانه دو جداره بودن شیشه از فاجعه جلوگیری کرد ولی تمام اعضای تیم به شدت نگران شرایط خود برای بازی فردا هستند.»

 

وی ادامه داد: «قطعا ما این مساله را به حساب مردم خوب اصفهان و همه مردم سپاهان نمی‌گذاریم ولی تجربه‌های ما از موارد مشابه می‌گوید در صورتی که اقدام موثری صورت نگیرد، فردا شرایط بسیار بدی حاکم خواهد شد؛ بر همین اساس باشگاه پرسپولیس در جلسه هماهنگی که امشب انجام می‌شود، از عوامل بازی و نیروی انتظامی می‌خواهد تامین امنیت جانی تیم فوتبال پرسپولیس را در ورزشگاه و مادامی که در اصفهان حضور داریم تضمین کند.»

 

خمارلو تصریح کرد: «اگر این تضمین وجود نداشته باشد ما فردا یکشنبه برای بازی از هتل خارج نخواهیم شد. برای ما امنیت جان بازیکنانمان و تمام اعضای تیم در اولویت اول و مقدم بر نتیجه این مسابقه است. اگر بازی به دلیل مسایل امنیتی برگزار نشود، مسؤولیت آن هم برای ما نخواهد بود.»

مدیر روابط عمومی پرسپولیس یادآور شد: «فوتبال در هیچ شرایطی ارزش ندارد که جان آدم‌ها به خطر بیفتد. فوتبال برای لذت مردم و رقابت عادلانه است. کری‌ها همیشه وجود دارد ولی این مسایل اصلا قابل قبول نیست. این بار در شهر بودیم که چنین شد و شیشه اتوبوس مانع از یک فاجعه شد. چه کسی می‌داند فردا چه چیزی انتظار ما را می‌کشد.»

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.