باهنر: محسن رضایی همه کاره مجمع است

پرسش:محمد رضا باهنر، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی با ایرنا پلاس در پاسخ به این سوال که ظاهرا مجمع تشخیص مصلحت نظام همانند دوره قبل نیست، گفت: دو علت دارد. یکی متاسفانه رئیس مجمع وضعیت جسمانی خوبی ندارند و نمی توانند حضور جدی داشته باشند. نکته دوم این که در حکم جدید رهبری برای مجمع یک پیوست هست که در آن مطالباتی از مجمع مطرح شده و همین مقدار زیادی ساختار مجمع را به هم ریخته و متغیر شده است.

پرسش:محمد رضا باهنر، از اعضای مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگویی با ایرنا پلاس در پاسخ به این سوال که ظاهرا مجمع تشخیص مصلحت نظام همانند دوره قبل نیست، گفت: "دو علت دارد. یکی متاسفانه رئیس مجمع وضعیت جسمانی خوبی ندارند و نمی توانند حضور جدی داشته باشند. نکته دوم این که در حکم جدید رهبری برای مجمع یک پیوست هست که در آن مطالباتی از مجمع مطرح شده و همین مقدار زیادی ساختار مجمع را به هم ریخته و متغیر شده است."

به گفته  باهنر در دوره های گذشته مجمع فقط به رهبری برای تعیین سیاست کلی مشورت می داد ولی حالا مجمع عملا باید سیاستگذاری کند.

باهنر در این گفتگو در این باره که گفته شده "الان در مجمع آقای رضایی همه کاره است"، گفت: "آقای رضایی دبیر مجمع تشخیص هستند. بله در غیبت رئیس عملا کارهای اداری و تحقیقی در دست ایشان است و دستور کار جلسه را تعیین می کنند."

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.