تیلور سویفت برای فرار از دست عکاسان در چمدان مخفی می‌شود

پرسش:به نظر می‌رسد برای برخی از افراد مشهور استفاده از عینک یا سبیل و یا ماسک گذاشتن برای این که در مکان‌های عمومی شناخته نشوند، کافی نباشد.

پرسش:به نظر می‌رسد برای برخی از افراد مشهور استفاده از عینک یا سبیل و یا ماسک گذاشتن برای این که در مکان‌های عمومی شناخته نشوند، کافی نباشد.

زین ملک، خواننده سابق گروه وان دایرکشن، ظاهرا این مسئله را تایید کرده که تیلور سویفت، خواننده سرشناس آمریکایی برای این که از انظار عمومی دور باشد برای رفت و آمد در یک چمدان مخفی می‌شود.

زین ملک در مصاحبه‌ای با مجله ووگ بریتانیا گفته که تیلور سویفت همیشه در حالی که در یک چمدان مخفی شده به جاهای مختلف سفر می‌کند.

شایعات در مورد نحوه رفت وآمد تیلور سویفت سال گذشته در مرکز توجه قرار گرفت، پس از آن که تصویری منتشر شد که در آن ماموران حفاظت در حال حمل چمدانی بزرگ به داخل و خارج خانه این خواننده سرشناس بودند.

آژانس عکاسی که این عکس را گرفته بود، مدعی شده که تیلور سویفت برای دوری از خبرنگاران در داخل این چمدان مخفی شده است. اما این آژانس بعدا این ادعا را رد کرد.

تیلور سویفت تنها سلبریتی نیست که برای فرار از عکاسان و هوادارانی که می‌خواهند سلفی با آن‌ها بگیرند، از چنین روشی استفاده می‌کند.

اما سلبریتی‌ها و افراد مشهور و ثروتمند از چه راه‌های خلاقانه دیگری برای مخفی ماندن از چشم دوربین‌ها استفاده می‌کنند؟

سال گذشته ادل، خواننده سرشناس بریتانیایی و برنده جایزه گرمی در مسیر رسیدن به محل اجرای برنامه برای دورماندن از دست هوادارانش در یک جعبه مخفی شد.

روپرت گرینت، بازیگر مجموعه فیلم های هری پاتر معروف به این است که با زدن ماسکی به شکل اردک در ملاءعام ظاهر می شود تا شناخته نشود.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.