ساحلی بازان ایران در جمع 8 تیم برتر دنیا

پرسش:تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد با پیروزی 6-5 برابر نیجریه به مرحله بعد مسابقات راه یابد و حریف سوئیس در این مرحله شود.

پرسش:تیم ملی فوتبال ساحلی ایران موفق شد با پیروزی 6-5 برابر نیجریه به مرحله بعد مسابقات راه یابد و حریف سوئیس در این مرحله شود.

تیم فوتبال ساحلی ایران بامداد امروز در یک دیدار حساس به مصاف تیم نیجریه رفت. محمد احمدزاده کاپیتان تیم ملی ایران با یک ضربه برگردان زیبا در وقت اول تنها گل بازی را به ثمر رساند.


در نیمه دوم اما بازی با گل تیم ملی نیجریه شروع شد و پس از آن محمد علی مختاری بازهم تیم مارا پیش انداخت.نیجریه ای ها که نمی خواستند خود را حذف شده ببینند بازهم بازی را به تساوی کشاندند.

 

01196780.jpg


در ادامه سومین گل ایران توسط کاپیتان احمدزاده به ثمر رسید اما نایب قهرمان آفریقا دست از تلاش نکشید و توانست بازی را به تساوی بکشاند.در وقت پایانی این بار نوبت نیجریه بود که از حریف قدرش پیش بیفتد اما محمد علی مختاری آن را پاسخ داد تا بازی به تساوی کشیده شود و ضربات پنالتی تکلیف تیم صعود کننده را مشخص کند.


در ضربات پنالتی تیم ملی ایران موفق شد با نتیجه 2-1 پیروز شود و با مجموع 6-5 به مرحله بعد به عنوان تیم دوم صعود کرد.

 

01196779.jpg


تیم ملی ایران که به جمع تیم برتر جام جهانی پیوسته در مرحله بعد باید به مصاف تیم ملی سوئیس سرگروه دیگر گروه این مسابقات برود، این دیدار ساعت 3 بامداد جمعه (15 اردیبهشت) به وقت ایران برگزار خواهد شد.


 گقتنی است مسابقات جام جهانی 2017 در باهاما برگزار می شود.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.