علیرضا رحیمی خبر داد:
جلسه کمیسیون امنیت درباره برخورد خشن پلیس با معترضان بازار

پرسش:اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره رسیدگی به ادعای برخورد خشونت آمیز پلیس با معترضان بازار تهران برگزار شد.

پرسش:اولین جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی درباره رسیدگی به ادعای برخورد خشونت آمیز پلیس با معترضان بازار تهران برگزار شد.

بگزارش ایرنا؛ کمی بعد از شروع اعتراضات در بازار تهران، تصاویر و فیلم هایی منتشر شد که نشان می داد برخی از عوامل نیروی انتظامی به اموال مردم خسارت وارد می کردند. طبق این تصاویر برخی سربازان در مقابل مغازه ها و پاساژهای بسته، ردیف شده و با باتوم بر در این املاک خصوصی می کوبیدند. 

همچنین فیلمی از به آتش کشیده شدن موتور سیکلت یک پیک موتوری منتشر نیز به دست نیروی انتظامی منتشر شده بود. 
بعد از منتشر شدن این تصاویر و فیلم ها در فضای مجازی علی مطهری، نائب رئیس مجلس از پیگیری این موضوع در بهارستان خبر دادند. 

حالا بعد از گذشت قریب دو هفته از اعتراض های بازار تهران، علیرضا رحیمی، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، به ایرنا اعلام کرد که اولین جلسه بررسی ادعای برخورد خشونت آمیز پلیس با معترضان بازار برگزار شده و قرار است جلسه دیگری در کمیسیون امنیت ملی نیز در این باره برگزار شود. 

رحیمی گفت که در این جلسه برخی از مسئولان نیروی انتظامی نیز حضور داشتند. 

نماینده مردم تهران افزود: در جلسه دوم که قرار است در کمیسیون امنیت ملی برگزار شود، پاسخگویی به سوالات نمایندگان در این باره در دستور کار است و مسئولان نیروی انتظامی پاسخگو خواهند بود. 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.