فیلمبرداری تازه‌ترین ساخته کمال تبریزی با بازی مدیری و گلزار پایان یافت

پرسش:فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی در کاخ سعدآباد تهران به پایان رسید.

پرسش:فیلمبرداری فیلم سینمایی «ما همه با هم هستیم» به کارگردانی کمال تبریزی در کاخ سعدآباد تهران به پایان رسید.

به گزارش ایرنا از روابط عمومی فیلم، فیلمبرداری پروژه سینمایی «ما همه با هم هستیم» با مدیریت فرشاد محمدی در طول دو ماه در چند نقطه از تهران و قزوین انجام شد و ساعاتی قبل در سوله‌های مجموعه سعد آباد به پایان رسید.
شایعاتی کمدی از رقم‌های چند 10 میلیاردی برای تولید این اثر در زمان فیلمبرداری منتشر شده که بدین وسیله اعلام می‌شود، با چنین ارقام دروغین، می‌توان تقریبی سه بار فیلم «ما همه با هم هستیم» را از اول ساخت و اکران کرد.
این فیلم جلوه‌های ویژه کامپیوتری سنگینی دارد که در چهارماه آینده زیر نظر بهنام خاکسار پیگیری خواهد شد، همچنین مراحل فنی دیگر نیز همزمان انجام می‌شوند. 
«ما همه با هم هستیم» فیلمی است که ماجرایی جذاب و البته کمدی درباره رازهای مسافران یک هواپیمای در حال سقوط را روایت می‌کند و از آن به عنوان پربازیگرترین فیلم سینمای ایران یاد می‌شود.
مهران مدیری، محمدرضا گلزار، لیلا حاتمی، ویشکا آسایش، هانیه توسلی، پژمان جمشیدی، مانی حقیقی، جواد عزتی، سروش صحت، حسن معجونی، مهران غفوریان، نادر فلاح، سیروس گرجستانی، علی شادمان، رضا ناجی، سام نوری، فرزین محدث، بهادر مالکی، یداله شادمانی، محمدمهدی حسینی‌نیا، شیرین آقا کاشی، بهزاد قدیانلو، اشپیتیم آرفی، لیدا فتح‌اللهی، شیوا بلوچی و دانیال کاظمی بازیگران این فیلم هستند.

 

###

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.