ایرانی ها خوشبین به درخشش تیم ملی؛

گزارش خبرگزاری روس از تمرین پرنشاط ایران

پرسش:تمرین امروز تیم ملی در مسکو با حضور هواداران برگزار شد و فضای فوق العاده ای بر تمرین حکمفرما بود.

پرسش:تمرین امروز تیم ملی در مسکو با حضور هواداران برگزار شد و فضای فوق العاده ای بر تمرین حکمفرما بود.

به گزارش "ورزش سه"، به نقل از خبرگزاری ایتارتاس، تمرین امروز تیم ملی با حضور هواداران، عکاسان و خبرنگاران برگزار شد. در این تمرین هواداران ایرانی اجازه داشتند تا در کمپ حضور یابند و از نزدیک ستاره های خود را ملاقات کنند. ایرانیان مقیم روسیه نیز در تمرین امروز حضور داشتند.

 

 

 

 

پیش از شروع تمرین، ملی پوشان ایران هدایایی چون نشان های تیم ملی و پرچم های کوچک ایران را به هواداران تقدیم کردند. حضور بانوان ایرانی در تمرین امروز نیز جالب توجه بود که با فریادها و تشویق های خود شور و حال مضاعفی به تمرین امروز داده بودند.

 

یکی از هواداران حاضر در تمرین به خبرنگار ما گفت:« پدرم ایرانی است و مادرم روس. من در جام جهانی هوادار هر دو تیم ایران و روسیه هستم. از اینکه در تمرین امروز تیم ملی حاضر هستم بسیار خوشحالم. بلیط بازی با مراکش و پرتغال را تهیه کرده ام و در ورزشگاه برای تشویق حاضر خواهم بود. معتقدم ایران در جام جهانی موفق ظاهر خواهد شد و انتظار دارم در اولین بازی، مراکش را شکست دهیم.»

 

 

 

 

یکی دیگر از حاضران تمرین که از تهران به مسکو آمده نیز گفت:« دو هفته ای است که در مسکو حضور دارم و از همه چیز راضی هستم. به درخشش تیم ملی در جام جهانی امیدوارم و هر سه بازی را از نزدیک تماشا خواهم کرد. فکر می کنم بازی با اسپانیا و پرتغال جذاب خواهد شد.»

 

تمرین امروز ایران با کار با توپ شروع شد و سپس ملی پوشان به سپک تاکرا مشغول شدند. تمرینی که یک ساعت به طول انجامید و فضایی کاملا مثبت و پرنشاط داشت.  آزمون، محمدی و عزت الهی که در لیگ روسیه بازی می کنند نیز توجهات بیشتری را به خود جلب کرده بودند.

ایران جمعه پیش رو اولین بازی خود را برابر مراکش برگزار خواهد کرد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.