تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی‌شهر اصفهان

پرسش:رئیس اورژانس اجتماعی ایران (نهاد حالات اضطرار) خبر تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی ‌شهر اصفهان را تایید کرده است.

پرسش:رئیس اورژانس اجتماعی ایران (نهاد حالات اضطرار) خبر تجاوز به یک دختر خردسال افغان در خمینی ‌شهر اصفهان را تایید کرده است.

رضا جعفری، در گفت‌وگو با ایلنا گفته: مورد کودک آزاری مربوط به دختربچه‌ای افغان است که هفته گذشته در حالی که در مقابل خانه مشغول بازی بوده، از سوی سه مرد متجاوز ربوده و پیکر نیمه جان او چند ساعت بعد در خرابه‌ای پیدا می‌شود.

آقای جعفری در مورد وضعیت این کودک گفته که از بیمارستان مرخص شده است.

در چند روز گذشته خبرهایی در شبکه‌های اجتماعی در مورد تجاوز به بهاره، یک دختر ۵ ساله افغان در اصفهان دست به دست می‌شد اما هیچ منبع معتبری این خبر را تا کنون تایید نکرده بود.

امروز همچنین مسعود فریادی، مسئول امور حوادث سفارت افغانستان در تهران در گفت‌وگو با رسانه‌ها خبر تجاوز به این دختر خردسال را تایید کرده و گفته که این قضیه تحت بررسی پلیس ایران و کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل قرار دارد.

فریادی گفته که هنوز عامل یا عاملان این حادثه دستگیر نشده اند.

یکی از بستگان بهاره که در خارج ایران زندگی می‌کند به بی‌بی‌سی گفت که این حادثه چهارشنبه گذشته ۹ خرداد/جوزا در یکی از محله‌های خمینی شهر اصفهان رخ داد؛ زمانی که بهاره برای خرید نان از خانه بیرون رفته بود.

او که نمی‌خواهد نامش فاش شود، افزود که در همین زمان یک موتورسوار بهاره را ربوده و به او تجاوز کرده است.

به گفته او بعد از آن خانواده بهاره حادثه را به پلیس اصفهان اطلاع می‌دهند و او را به بیمارستان اشرفی این شهر منتقل می‌کنند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.