تهدید تلویحی مصادره اموال سلبریتی ها از سوی رئیس قوه قضاییه

رئیس قوه قضائیه در ادامه سخنانش هنرمندان و ورزشکاران و شمار زیادی از سلبریتی‌های گستره‌های مختلف را که با اعتراضات جاری مردم ایران اعلام همبستگی کرده‌اند به همصدایی با دشمن متهم کرد.

پرسش: غلامحسین محسنی اژه‌ای، رئیس قوه قضائیه روز دوشنبه، ۴ مهر، در در جلسه شورای‌عالی قوه قضاییه، به تمجید و ستایش از راهپیمایی‌های چندگانه روزهای گذشته در محکومیت اعتراضات پرداخت و گفت: «انسان با مشاهده جمعیت عظیم شرکت‌کننده در راهپیمایی‌های روزهای اخیر این احساس را پیدا می‌کرد که روح خدا در این جمعیت‌ها متبلور است و همین امر وظیفه ما را در قبال این مردم ... بیشتر می‌کند.»

این راهپیمایی‌های در خود کشور هم با انتقادهایی روبرو شده است. عباس عبدی، روزنامه‌نگار منتقد در واکنش به این راهپیمایی‌ها نوشته است: «قدرت‌نمایی واقعی زمانی است که امکان تظاهرات برای منتقدین نیز فراهم شود. آنچه دیده می‌شود، ضعف است نه قدرت.»

رئیس قوه قضائیه در ادامه سخنانش هنرمندان و ورزشکاران و شمار زیادی از سلبریتی‌های گستره‌های مختلف را که با اعتراضات جاری مردم ایران اعلام همبستگی کرده‌اند به "همصدایی با دشمن" متهم کرد.

اژه‌ای افرادی را که به گفته او " با حمایت این نظام مشهور شدند و به جای اینکه در روز سختی در کنار مردم باشند با دشمن همصدا شدند" به پرداخت هزینه های ناشی از تخریب های در جریان اعتراضات تهدید کرد. 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.