گلایه و تهدید منصوریان در پایان بازی برابر گسترش؛ دوربین فیلمبردار تهدید به شکست شد +عکس

پرسش:علیرضا منصوریان که با توجه به محرومیت قادر به همراهی و هدایت تیمش از کنار زمین نبود، در پایان بازی گلایه و تهدید را چاشنی کار خود کرد.

پرسش:علیرضا منصوریان که با توجه به محرومیت قادر به همراهی و هدایت تیمش از کنار زمین نبود، در پایان بازی گلایه و تهدید را چاشنی کار خود کرد.

 

 

گلایه و تهدید منصوریان در پایان بازی برابر گسترش +عکس

 

علیرضا منصوریان که با توجه به محرومیت قادر به همراهی و هدایت تیمش از کنار زمین نبود، در پایان بازی گلایه و تهدید را چاشنی کار خود کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سرمربی استقلال که به دلیل محرومیت نمی توانست روی نیمکت تیمش بنشیند پس از پایان بازی به سمت ناظر بازی رفت و از قضاوت داوری شکایت کرد.

منصوریان در بخشی از گلایه‌های خود اعلام کرد: آقا قبول پرسپولیس قهرمان شد، دیگر چرا داوری ها علیه ما دنبال می شود.

سرمربی استقلال زمانی که متوجه حضور اصحاب رسانه و ثبت تصاویر و ویدیوی این لحظات شد با واکنشی تند نسبت به این مساله، خبرنگار را تهدید به شکستن دوربین‌اش کرد: اگر فیلمی که گرفتی را پاک نکنی، دوربینت را می شکنم و هزینه اش را هم می دهم!

 

photo_2017-04-06_20-07-16

 

منصوریان که با توجه به تساوی در این دیدار در فاصله 4 بازی به پایان لیگ شانس دستیابی به رتبه پرسپولیس را کاملا از دست داده بود و حتی جایگاه دومی این تیم نیز توسط تراکتور در خطر است گلایه‌های خود را به ناظر بازی ادامه داد. 

او اعتقاد داشت قضاوت کرمانشاهی هم به ضرر تیمش بوده و با گلایه سعی در توجیه تساوی تیمش و مرتبط دانستن عملکرد تیمش با قضاوت داور داشت.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.