گاف فوق عجیب معاون رئیسی در اشتباه گرفتن فوق ستاره هالیوود در مراسم عزاداری حسینی

کاربری در این باره نوشت:عکسهای یه نفر که چهره‌اش شبیه جانی دپ تو عزاداری عاشورا منتشر شده. ملت به شوخی گفتن جانی دپ اومده ایران عزاداری. معاون رئیسی هم باور کرده، اومده همینو بعنوان دلیل محبوبیت امام حسین توییت کرده. همین قدر ابله.

پرسش: محمد مخبر معاون اول رئیس جمهور دچار گاف بزرگ و فراموش نشدنی شده به طوری که فردی را در مراسم عزاداری در ایران با جانی دپ فوق ستاره سرشناس هالیوود اشتباه گرفته و در وصف حضور او در این مراسم انشاءسرایی کرده است. 

 

 

کاربری در این باره نوشت:

عکسهای یه نفر که چهره‌اش شبیه جانی دپ تو عزاداری عاشورا منتشر شده. ملت به شوخی گفتن جانی دپ اومده ایران عزاداری. معاون رئیسی هم باور کرده، اومده همینو بعنوان دلیل محبوبیت امام حسین توییت کرده. همین قدر ابله.

 

اما خبرگزاری فارس نزدیک به ارگان نظامی در این باره چنین گزارشی نوشت:

معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: « دکتر محمد مخبر هیچ گونه صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد و تمامی صفحات منتسب به ایشان جعلی است.

انتشار تصویر شباهت یکی از عزاداران مراسم سوگواری سیدالشهدا با جانی دپ بازیگر هالیودی واکنش‌هایی را در فضای مجازی در پی داشت.

پس از انتشار این تصویر توییتی به نقل از مخبر معاون اول رییس‌جمهور با متن زیر منتشر شد: «حضور بازیگر شناخته شده آمریکایی در مراسم سوگواری حضرت اباعبدالله بار دیگر ثابت کرد که حسین فراتر از دین و مذهب است».

اما واقعیت این است که این صفحه توییتری متعلق به مخبر نیست و کاوه اشتهاردی،دستیار معاون اول رییس‌جمهور نیز عنوان کرد مخبر هیچ صفحه ای در فضای مجازی (توییتر و اینستاگرام) ندارد.

 

مخبر هیچ صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد

 معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور اعلام کرد: « دکتر محمد مخبر هیچ گونه صفحه شخصی به نام خود در فضای مجازی ندارد و تمامی صفحات منتسب به ایشان جعلی است.

اخبار مرتبط با فعالیت های حوزه معاون اول رئیس جمهور صرفا در صفحه‌ای با نشانی fvpresident_ir از سوی معاونت ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر معاون اول رئیس جمهور منتشر می‌شود.»

*حال سئوال اینست که اگر این حساب کاربری در توییتر به نام محمد مخبر، فیک است، چرا تاکنون توسط دستیار ایشان این موضوع افشا نشده است؟

 

###

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.