نماینده آیت‌الله سیستانی: فیلتر جواب نمی‌دهد، همانطور که محدودیت ماهواره جواب نداد

وی خطاب به وزیر کار گفت: همانطور که محدودیت ماهواره داشتن جواب نداد و امروز بسیاری از افراد ماهواره استفاده میکنند، محدودیت‌های دیگر هم جواب نمی‌دهد.

پرسش:نماینده آیت‌الله سیستانی در ایران به وزیر کار که دیدنش رفته بود به صراحت گفت: فیلتر جواب نمی‌دهد، همانطور که محدودیت ماهواره جواب نداد

وی گفت: تنها راه مقابله با نفوذ رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان، فعالیت در فضای رسانه‌ای و فرهنگی است که نمونه آن تاسیس شبکه تلویزیونی هدهد است.
حجت‌الاسلام والمسلمین سید جواد شهرستانی نماینده تام‌الاختیار آیت‌الله‌ سیستانی در دیدار حجت‌الله عبدالملکی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی که به شهر قم سفر کرده بود، اظهار داشت:مسئولیت شما در دولت از سنگین‌ترین مسئولیت هاست اما از آنجا که میتواند حجم عمده‌ای از مشکلات مردم را حل کند، این سختی کار، با شیرینی همراه است.
وی ادامه داد: قدر جایگاه و مسئولیت خودتان را بدانید و از این فرصت برای خدمت بیشتر استفاده کنید.
حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی با اشاره به اینکه روی کودکان تمرکز کنید که آنها آینده این کشور هستند، گفت: به برخی دیگر از مسئولان هم گفته‌ام که تحریم و فیلتر برای نسل جدید و جامعه امروز جواب نمی‌دهد.
وی خطاب به وزیر کار گفت: همانطور که محدودیت ماهواره داشتن جواب نداد و امروز بسیاری از افراد ماهواره استفاده میکنند، محدودیت‌های دیگر هم جواب نمی‌دهد.
حجت الاسلام والمسلمین شهرستانی گفت: تنها راه مقابله با نفوذ رسانه‌ای و فرهنگی دشمنان، فعالیت در فضای رسانه‌ای و فرهنگی است که نمونه آن تاسیس شبکه تلویزیونی هدهد است که ما به زبان‌های مختلف راه انداخته‌ایم و در فضای ماهواره و همچنین اینترنت و اپلیکیشن موبایلی قابل دسترسی است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.