ظریف در کلاب هاوس چه گفت؟

مصاحبه من با اقای لیلاز ۷ ساعت بود نصف ان منتشر شد و نصف دیگر آن را دوستان صلاح ندانستند منتشر کنند. این هم قصه پر غصه‌ای است که بالاخره یک روز مشخص می‌شود. به هر حال این نیز بگذرد.

پرسش: محمدجواد ظریف وزیسابق امورخارجه در گفتگوی شب گذشته در شبکه اجتماعی کلاب هاوس سخنان مهمی درباره فایل صوتی اظهاراتش، برجام و سیاست خارجی بیان کرد

 

محمدجواد ظریف در کلاب هاوس گفت: همه به آقای رییسی و دکتر امیرعبداللهیان کمک کنیم؛ آنها امروز نماینده جمهوری اسلامی ایران هستند. فاصله ای بین ایران و جمهوری اسلامی نمی بینم.

گزیده اظهارات ظریف:

مصاحبه من با اقای لیلاز ۷ ساعت بود نصف ان منتشر شد و نصف دیگر آن را دوستان صلاح ندانستند منتشر کنند. این هم قصه پر غصه‌ای است که بالاخره یک روز مشخص می‌شود. به هر حال این نیز بگذرد.

چشم‌هایمان را بشوییم و بدانیم همه در یک کشتی نشسته‌ایم.
دوست دارم به دانشگاه بروم و امروز هم که به دانشگاه برگشتم خیلی خوب بود. ویدئویی که منتشر کردم برای خانواده و دوستان قدیمی ام بود اما یک نفر از دوستان قدیمی ام آن را منتشر کرد و البته کار بدی هم نکرد.


پاسداری از فضای مجازی با صیانت از فضای مجازی خیلی فرق دارد.جواد (آذری جهرمی) خیلی برای این پاسداری زحمت کشید تا نگذارد عده‌ای از فضای مجازی صیانت بکنند.

دکتر صالحی حق بزرگی به گردن مردم ایران دارند. زحمت زیادی کشیدند. در این شش ماه ثابت کردند در مذاکرات چقدر خوب منافع کشور را حفظ کردند. ایشان حکم استادیاری من را در سال ٧۵ امضا کردند. از آن زمان به من لطف داشتند.

جواد جهرمی هم فشار زیادی تحمل کرد برای پاسداری از فضای مجازی. پاسداری با صیانت خیلی فرق می کند. زحمت زیادی برای پاسداری از فضای مجازی کشیدند که مورد صیانت بعضی ها قرار نگیرد چشم هایمان رابشوییم و بدانیم همه در یک کشتی نشسته ایم.

محمدجواد آذری جهرمی در کلاب هاوس: به عنوان عضو دولت دوازدهم شهادت می دهم که #ظریف همه توان و‌ تعصب و حیثیت خود را برای کشور به میدان آورد.

معصومه ابتکار در توییتر:آقای ظریف، شما بخاطر ایستادگی دربرابر زورگویان، بخاطر برجام و بخاطر انتصاب ۵زن به سمت سفیر برای اولین بار، درحافظه تاریخی ملت به نیکی میمانید. نهال امیدی کاشتید که گرچه ممکن است اکنون هویدا نباشد ولی با نسیمی از دل خاک می شکفد. درود برشما وهمسر صبور و عارف تان بانو مریم ایمانیه.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.