نیویورک تایمز: تحریم بی رحمانه آمریکا علیه ایران

در دولت ترامپ، ایرانی بودن به اندازه کافی جرم است و در همین حال که آمار مرگ و میر کرونا در ایران به شدت افزایش یافته است، دولت تحریم‌های جدیدی را برای کشوری که از قبل برای خرید داروهای اساسی در تلاش بود، اضافه می‌کند.

پرسش: روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز در یادداشتی با انتقاد از تحریم های حداکثری دولت ترامپ علیه ایران آن را بی رحمانه خواند و نوشت در دولت بوش و زلزله بم، آمریکا نه تنها کمک انسانی به ایران فرستاد بلکه شرایط انتقال پول به ایران را تسهیل کرد.

شورای سردبیری نیویورک‌تایمز با بی‌رحمانه دانستن تحریم‌های جدید آمریکا علیه ایران به‌ویژه در دوران اپیدمی کرونا، خواستار توقف تحریم‌ها شد.

در این مطلب آمده در دوران جورج بوش و در هنگام زلزله بم، رئیس‌جمهور وقت آمریکا نه‌تنها یک هواپیما کمک‌های انسان‌دوستانه به ایران فرستاد بلکه شرایط انتقال پول به ایران را تسهیل کرد. بیانیه شورای سردبیری نیویورک‌تایمز می‌افزاید: در دولت ترامپ، ایرانی بودن به اندازه کافی جرم است و در همین حال که آمار مرگ و میر کرونا در ایران به شدت افزایش یافته است، دولت تحریم‌های جدیدی را برای کشوری که از قبل برای خرید داروهای اساسی در تلاش بود، اضافه می‌کند.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.