خبرهای ضد و نقیض درباره بازداشت آزاده نامداری

پرسش:خبر بازداشت آزاده نامداری، مجری جنجالی تلویزیون که انتشار عکس و ویدئوی بدون حجاب از او در دو هفته گذشته خبرساز شده بود، در فضای مجازی به شکلی گسترده منتشر شده است.

پرسش:خبر بازداشت آزاده نامداری، مجری جنجالی تلویزیون که انتشار عکس و ویدئوی بدون حجاب از او در دو هفته گذشته خبرساز شده بود، در فضای مجازی به شکلی گسترده منتشر شده است.

برخی رسانه‌ها نیز به این خبر پرداخته و نوشته‌اند که آزاده نامداری در بدو ورود به تهران در فرودگاه امام خمینی بازداشت شده است.

حساب کاربری توئیتر خبرآنلاین با انتشار توئیتی به نقل از «سینما دیلی» نوشته است: «رسانه‌ها از بازداشت آزاده نامدارى در روز گذشته و در بدو ورود به ایران خبر دادند/ یکى از مسئولان فرودگاه امام این خبر را تائید کرده.»

خبرگزاری مهر اما روز چهارشنبه ۱۸ مرداد به دنبال صحبت‌های مصطفی محبی، مدیرکل سازمان زندان‌های استان تهران این خبر را تکذیب کرده است.

مهر نوشته است محبی خبر منتشره مبنی بر دستگیری آزاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرده و گفته است: «چنین چیزی را نداشتیم.»

توئیتر روزنامه شرق اما توضیح دیگری را درباره این موضوع به نقل از محبی منتشر کرده است.

او درباره بازداشت احتمالی آزاده نامداری گفته است: «من از دستگیری ایشان اطلاع ندارم، من گفتم او وارد زندان‌های تهران نشده است.»

خبرهای ضد و نقیض درباره بازداشت آزاده نامداری اما مورد توجه گسترده کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفته و از رهگذر این ماجرا موضوع حجاب مطرح می‌شود.

آزاده نامداری، مجری ۳۳ ساله تلویزیون که دختری ۱۰ ماهه دارد، به دنبال انتشار فیلم‌ها و عکس‌هایی در شبکه‌های اجتماعی که او را بدون حجاب و در حال نوشیدن الکل در یک پارک در سوییس نشان می‌داد، بار دیگر به یک موضوع روز اجتماعی تبدیل شد.

 

### 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.