رسانه چینی: تحریم های آمریکا مردم ایران را با مشکل مواجه کرده است

تارنمای چینی «یی سی ان اس» نوشت: آمریکا عامل فجایع انسانی بسیاری در سراسر دنیا است، این کشور ایران، ونزوئلا و کوبا را مورد تحریم های یکجانبه قرار داده و باعث بروز بحران در این کشورها شده است.

پرسش: تارنمای چینی «یی سی ان اس» در گزارشی ضمن پرداختن به تاثیر تحریم های آمریکا علیه ایران و شماری از کشورهای دیگر نوشته است تحریم های آمریکا مردم ایران را با مشکل مواجه کرده است.

به گزارش ایرنا این تارنمای چینی روز پنجشنبه در گزارشی خاطر نشان کرد چین بارها با تحریم های یکجانبه آمریکا علیه ایران و دیگر کشورها از جمله تحریم های آمریکا علیه پکن مخالفت کرده است اما ظاهرا واشنگتن گوش شنوایی ندارد.

گزارش ادامه می دهد که آمریکا عامل فجایع انسانی بسیاری در سراسر دنیا است این کشور ایران،  ونزوئلا و کوبا را مورد تحریم های یکجانبه قرار داده و باعث بروز بحران در این کشورها شده و برای مردم آنها مشکلات زیادی ایجاد کرده است.

تارنمای چینی به جنگ های آمریکا در افغانستان، عراق و لیبی به بهانه مبارزه با تروریسم اشاره کرده و آورده است آمریکا فجایع بشری زیادی در این کشورها ایجاد کرده و جان انسان های زیادی را گرفته و باعث بروز چالش های بسیاری برای آنها شده است.

یی سی ان اس می نویسد که آمریکا حتی در دوران کرونا نیز دست از چنین اقداماتی برنداشته و به ایجاد مشکل برای کشورهای دیگر مبادرت ورزیده و به مداخله جویی های خود علیه آنها ادامه داده است.

تارنمای چینی تاکید کرد که آمریکا از یک سو در کشور خود با تبعیض نژادی نهادینه شده و فقر گروهی مردم روبرو است از سوی دیگر با مداخله جویی،  جنگ و تحریم در کشورهای دیگر برای آنها مصایب انسانی فراوانی به بار آورده و باعث مرگ شمار زیادی از بی گناهان شده است.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.