۱۹ خبرنگار صداوسیما و «تعداد زیادی» از نمایندگان مجلس به کرونا مبتلا شده‌اند

علی لاریجانی: تعداد زیادی از نمایندگان مجلس با کرونا درگیر شده اند

پرسش: تاکنون ۱۹ نفر از خبرنگاران صداوسیما به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند.

این خبر را روز دوشنبه ۴ فروردین، مهرداد سیدمحمدی، رئیس خبرگزاری صداوسیما در توئیتر خود منتشر کرده است.

او جزئیاتی درباره این خبر و وضعیت این افراد نداده است ولی گفته است همکارانش «در خط مقدم اطلاع‌رسانی و آگاهی‌بخشی در خصوص کرونا» بوده‌اند.

در روزهای گذشته در شبکه‌های اجتماعی انتقادات زیادی درباره برخی عملکردهای صداوسیما در زمینه اطلاع‌رسانی درباره ورود و شیوع کرونا مطرح شده بود.

همچنین برخی از کاربران شبکه‌های اجتماعی با اشاره به ابتلای عاطفه میرسیدی به بیماری کرونا، مجری صداوسیما به سابقه اظهارات او درباره کرونا اشاره کرده‌اند.

عاطفه میرسیدی، مجری صدا و سیمای ایران که اینگونه بی‌خیالی را به جامعه تزریق می‌کرد خودش به کرونا مبتلا شد/ کانال خبری پزشکان#کرونا#در_خانه_بمانیم pic.twitter.com/Aho3DlgaJG

— فرزانه باقرزاده (@f_bagherzadeh) March 23, 2020

این مجری بخش خبر صداوسیما پیش از این گفته بود که کرونا ترس ندارد و خودش به کرونا مبتلا شده و پس از مدت کوتاهی درمان شده است.

با این حال خبرهای تازه نشان می‌دهد که او درمان نشده و به این بیماری مبتلا شده است.

خبرگزاری فارس هم خبر داده است که عبدالله سید احمدی‌ زاویه، سردبیر شیفت بامدادی این خبرگزاری به علت ابتلا به کرونا فوت کرده است.

علی لاریجانی: تعداد زیادی از نمایندگان مجلس با کرونا درگیر شده اند

علی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلام هم روز دوشنبه در بازدید از یک بیمارستان گفت: «مراجعه مردم به نمایندگان و مواجهه آنان با مردم و انتخابات اسفند ماه وضعیت مجلس را با دیگر کشورها متفاوت کرده بود و به همین دلیل وزیر بهداشت نامه‌ای به مجلس نوشت و خواستار عدم تشکیل جلسات مجلس شده بود. البته تست‌های گرفته شده از نمایندگان هم نشان داد که حجم زیادی از آنها با کرونا درگیر بودند.»

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.