نگرانی درمورد احتمال ابتلای محمد خاتمی و سیدحسن خمینی به ویروس کرونا

آخرین گزارش ها حاکیست که تاکنون سه مورد از چهار مورد آزمایش های مربوط به ابتلا به ویروس کرونا، در مورد مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 مثبت بوده است.

پرسش: به دلیل اینکه اشتراک صندوق اخذ رای انتخابات مجلس برای محسن هاشمی رییس شورای شهر و سیدمحمدخاتمی رییس دولت اصلاحات و سیدحسن خمینی، نگرانی نسبت به احتمال ابتلای سید حسن خمینی و سیدمحمدخاتمی به ویروس کرونا در شبکه های اجتماعی بروز کرده است.

محسن هاشمی از روز بعد از اخذ رای (دیروز) در منزل مانده تا آزمایشات ابتلا به ویروس کرونا در مورد او مشخص شود. او چندروز قبل از آن، همراه دیگر اعضای شورای شهر با مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 تهران جلسه مشترکی داشت.

آخرین گزارش ها حاکیست که تاکنون سه مورد از چهار مورد آزمایش های مربوط به ابتلا به ویروس کرونا، در مورد مرتضی رحمان زاده شهردار منطقه 13 مثبت بوده است.

به همین دلیل و هم صبحتی وی با محسن هاشمی رییس شورای شهر که اینک خودخواسته قرنطینه شده اما روز قبل از آن در محل مشترک اخذ رای با سید محمد خاتمی و سید حسن خمینی حضور یافته، نگرانی در مورد ابتلای احتمالی این دو پیدا شده است.

در همین محل اخذ رای، محمد جواد ظریف و محمدرضاعارف نیز رای خود را به صندوق ریختند.   

یک کاربر توییتر که خبرنگار شبکه الجزیره در تهران است برای اولین بار در این باره نوشت:

شهردار منطقه 13 با این حالش با اعضای شورای شهر ورئیس شورا دیدار کرده...تاحالا سه تست از 4 تست #کرونا کرونا ش مثبت بوده...رئیس شورای شهر دیروز همونجایی رأی داد که #ظریف و #عارف و #خاتمی و سید حسن #خمینی رای دادند #محسن_هاشمی

 

 

ویروس کرونا هم خانواده ویروس آنفلوآنزاست اما میزان کشندگی آنفلوآنزا نسبت به آن خیلی بالاتر است با این تفاوت فاحش که سرعت شیوع و انتقال ویروس تنفسی کرونا فوق العاده زیاد است و به سرعت اپیدمی می شود.

 

###

 

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.