پیغام آمریکایی ها به ایران بعداز ترورسردار سلیمانی در مورد انتقام گیری چیست؟

آمریکایی‌ها باید منتظر آن انتقام سخت باشند، این انتقام سخت موکول به ایران نیست. درست است که حاج قاسم عضو سپاه پاسداران بود، اما جبهه بزرگ مقاومت با جغرافیای وسیع آماده هستند این انتقام سخت را عملی کنند و حتما انجام خواهد شد.

پرسش: جانشین فرمانده کل سپاه فاش ساخت که آمریکایی ها بعد از شهادت سردار سلیمانی پیغام داده اند اگر می خواهید انتقام بگیرید، متناسب با کاری که ما کردیم انتقام بگیرید.

سردار فدوی در عین حال گفت آنها نمی توانند برای ما تعیین کننده باشند.

 سردار علی فدوی جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در برنامه حاشیه و متن شبکه سوم سیما،در خصوص کم و کیف انتقام خون سردار قاسم سلیمانی، گفت: آمریکایی‌ها باید منتظر آن انتقام سخت باشند، این انتقام سخت موکول به ایران نیست. درست است که حاج قاسم عضو سپاه پاسداران بود، اما جبهه بزرگ مقاومت با جغرافیای وسیع آماده هستند این انتقام سخت را عملی کنند و حتما انجام خواهد شد حتما در بهترین زمان و در بهترین نحو ممکن انجام خواهند شد. هرچند از همین امروز صبح به روش دیپلماسی و غیره متوسل شدند و حتی گفتند اگر می‌خواهید انتقام بگیرد متناسب با کاری که ما کردیم انتقام بگیرید در حالی که آنها نمی‌توانند چیزی را تعیین کنند.

سردار فدوی با بیان اینکه همه مردم دنیا و خیلی از دولت های منطقه از امریکایی ها منزجر هستند، تاکید کرد: ما بزودی شاهد آن خواهیم بود که آمریکایی ها در منطقه نباشد و اگر باشد همانگونه که سردار نقدی هم گفتند یا آمریکایی ها باید خیلی سریع بروند و یا باید خیلی سریع سفارش تابوت بدهد.

جانشین کل سپاه ادامه داد: حتما پیروزی های بزرگتری از جبهه مقاومت به فرماندهی سردار قاانی خواهید دید. سردار سلیمانی خیلی بزرگ و عزیز و دلش در تب و تاب شهادت می سوخت اما قطعا و مسلما پیروزی ها و داده های بزرگتری از خدا را باید شاهد باشیم.

سردار فدوی در خصوص جزئیات سفر سردار سلیمانی به عراق نیز، گفت: مقامات رسمی دولت عراق همواره از حاج قاسم دعوت می کردند تا راجع به موضوعات مختلف جلسه برگزار کنند؛ به همین دلیل ایشان رفت و آمدهای مداومی داشتند و در این سفر نیز به دعوت مقامات دولت عراق به بغداد سفر کردند. مخصوصا این دفعه که حاج قاسم از سوریه به عراق و با هواپیمای مسافری سفر می‌کردند که حتی در سایت های هوانوردی هم قابل رهگیری است.

 

 

###

 
مطالب مرتبط

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.