«مجیدی» و «پاشازاده» گزینه‌های جانشینی استراماچونی

«فرهاد مجیدی» و «مهدی پاشازاده» برای جانشینی «آندره‌آ استراماچونی» و سرمربیگری تیم فوتبال استقلال از شانس زیادی برخوردار هستند.

پرسش: «آندره آ استراماچونی» با انتشار بیانیه‌ای، به همراه دستیاران خود «مارکو کاسر»، «سباستین لتو» و «عمر دانسی» به طور یک‌طرفه قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کردند.

اگرچه مدیران باشگاه استقلال از بازگشت استراماچونی حرف‌ می‌زنند، اما خودشان به خوبی می‌دانند باید پرونده سرمربی ایتالیایی تیمشان را بسته و از او به عنوان سرمربی اسبق استقلال نام ببرند.

استراماچونی در شرایطی صبح امروز ایران را ترک کرد که به شدت از بدقولی‌های مدیران استقلال ناراحت و به این نتیجه رسید که آنها با وی صادق نیستند.

مهم‌ترین و بزرگ‌ترین دغدغه استقلالی‌ها جانشین مردی است که هواداران استقلال به شدت او را دوست داشته و از نتایج آبی‌پوشان رضایت کامل داشتند.

مدیران استقلال درصدد هستند فردی را روی نیمکت استقلال قرار دهند که حمایت سکوها را به همراه داشته و محبوب هواداران باشد.

«فرهاد مجیدی» و «مهدی پاشازاده» که سابقه سال‌ها حضور در جمع آبی‌پوشان و کاپیتانی استقلال را دارند، دو گزینه‌ای هستند که شانس زیادی برای جانشینی استراماچونی دارند.

فرهاد مجیدی که برای رسیدگی به امور شخصی خود به دبی سفر کرده بود تا ساعاتی دیگر به ایران باز خواهد گشت.

وی مذاکرات مقدماتی با مسولان استقلال داشته است اما هنوز به این پیشنهاد پاسخ نداده است.

پاشازاده دیگر گزینه استقلالی‌ها محسوب می‌شود. او در این فصل با شهرداری ماهشهر نتایج بسیار خوبی گرفته و توانسته این تیم را به مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی برساند.

«اسماعیل خلیل‌زاده» امروز در گفت و گویی درباره جانشینی استراماچونی اظهار داشت: در صورتی‌که استراماچونی نیاید، مربی بزرگی که همه دوستش دارند به استقلال می‌آید.

####
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.