در شهرآورد ۹۱ به هیچ‌وجه در ورزشگاه آزادی بلیت فروخته نمی‌شود

مجموعه ورزشی آزادی تهران در آستانه برگزاری شهرآورد ۹۱ در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به هیچ وجه در این ورزشگاه بلیتی فروخته نمی شود و تماشاچیان تنها می‌توانند به صورت الکترونیکی بلیت بخرند.

پرسش: در بخشی از این اطلاعیه که روز شنبه در تارنمای ورزشگاه آزادی تهران منتشر شده، آمده است: متاسفانه یک عده سودجو با معرفی سایت‌های متفرقه به ثبت نام و فروش بلیت‌های الکترونیکی اقدام و مشکلاتی را برای هواداران فوتبال ایجاد کرده‌اند.

این اطلاعیه می‌افزاید: تنها سایت معتبر برای ثبت نام و تهیه بلیت الکترونیکی با کارت ملی از سایت Pin90.ir است و هواداران فوتبال برای تهیه بلیت‌های مسابقات لیگ برتر فوتبال از مراجعه به سایر سایت‌ها پرهیز کنند و مراقب افراد سودجو در این زمینه باشند.

در ادامه این اطلاعیه آمده است: هواداران پس از خرید بلیت از سامانه نسبت به حضور در ورزشگاه آزادی با پرینت خرید یا بارکد روی موبایل و کارت ملی راهی ورزشگاه شوند زیرا در ورزشگاه به هیچ وجه امکانی برای فروش بلیت دیده نشده است. همچنین از ورود تماشاگرانی که این موارد را رعایت نکنند جلوگیری می شود.

سایت سامانه بلیت فروشی از ساعت ۱۴ چهارشنبه ۲۷ شهریور، باز خواهد شد و این فرایند تا ۶ صبح روز فردا یکشبه ادامه دارد تا هواداران ۲ تیم استقلال و پرسپولیس بدون هیچ دغدغه و مشکلی بلیت خود را تهیه کنند.

دیدار این ۲ تیم پایتخت فردا ساعت ۱۶ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار می شود.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.