محمدخانی: زوج انصاری‌فر و آزمون برای خط حمله تیم ملی مناسب است

پیشکسوت فوتبال گفت:«کریم انصاری‌فر» و «سردار آزمون» در خط حمله تیم ملی تحرک زیادی داشتند و این دو نفر توانستند در بازی با هنگ کنگ، زوج خوبی را با یکدیگر تشکیل دهند.

پرسش: «ناصرمحمدخانی» اظهار داشت: همانطور که پیش بینی می‌شد تیم ملی توانست هنگ کنگ را شکست دهد.

وی روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا، افزود: این اولین مسابقه رسمی تیم ملی با مارک ویلموتس محسوب می‌شد و آن‌چیزی که از اهمیت زیادی برخوردار بود پیروزی و سه امتیاز کامل بود که به آن رسیدیم.

پیشکسوت فوتبال خاطرنشان کرد: تیم ملی در این مسابقه می‌توانست گل‌های بیشتری را به ثمر برساند اما این اتفاق شکل نگرفت تا بازی با نتیجه دو بر صفر به پایان برساند.

محمدخانی تصریح کرد: تاکتیک تیم ملی نسبت به گذشته هجومی تر شده است و بازیکنان آزادی عمل و اختیار بیشتری دارند و این کمک می‌کند تا آن‌ها توانایی‌های فنی‌شان را بیشتر نشان دهند.

وی تاکید کرد: تیم ملی در این گروه اول خواهد شد و با قاطعیت راهی مرحله بعدی مسابقات می‌شود. تنها رقیب جدی ایران عراق خواهد بود که ملی پوشان ایران این توانایی را دارند آن‌ها را شکست دهند.

بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال در پایان گفت: «کریم انصاری‌فر» و «سردار آزمون» در خط حمله تیم ملی تحرک زیادی داشتند و این دو نفر توانستند در بازی با هنگ کنگ  زوج خوبی را با یکدیگر تشکیل دهند.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.