سرمربی فرانسه: ایران بهترین تیم والیبال جهان است

لوران تیلیه سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه درباره دیدارهای این تیم در هفته چهارم مسابقات گفت: اولین بار است که در ایران حضور دارم و از این موضوع خوشحالم. با سه تیم بزرگ بازی خواهیم کرد.

پرسش:تیلیه سرمربی تیم فرانسه در نشست خبری پیش از شروع هفته چهارم لیگ ملت ها حاضر شد.

به گزارش "ورزش سه"، لوران تیلیه سرمربی تیم ملی والیبال فرانسه درباره دیدارهای این تیم در هفته چهارم مسابقات گفت: اولین بار است که در ایران حضور دارم و از این موضوع خوشحالم. با سه تیم بزرگ بازی خواهیم کرد. خوبی لیگ ملت ها این است که بیشتر بازی می کنیم و این موضوع ما را آماده می کند. ایران بهترین تیم جهان است و ما در ایران با آنها بازی می کنیم. برای دو بازی دیگر با پرتغال و استرالیا تلاش می کنیم زیرا این دو بازی برای ما مهم است.


او در ادامه در پاسخ به این سوال که آیا تمرکز تیم شما روی مسابقات انتخابی المپیک است یا لیگ ملت ها را جدی گرفته اید، عنوان کرد: برای ما در اروپا مسابقات مقدماتی المپیک مهم است زیرا اگر شما در فرانسه به المپیک نروید، انگار مرده اید. البته همه مسابقات برای ما مهم است و این درست نیست که بگوییم این مسابقات اهمیت ندارد. البته استراحت دادن به بازیکنان اصلی مهم است اما من تلاش می کنم یک تعادل حفظ کنم. قرار است ما برابر تیم های بزرگ مانند ایران و پرتغال و استرالیا رقابت کنیم. اگر تعادل بین تیم ها حفظ شود برای من مهم است.

 

در ادامه این نشست خبری  کاپیتان این تیم در این باره اضافه کرد: برای من و تیم ما حضور در ایران یک تجربه بسیار خوب است و از حضور در ایران خوشحال هستیم. هفته سختی را پیش رو داریم زیرا تغییرات زیادی در تیم انجام دادیم. بازی به بازی پیش خواهیم رفت. خوشحال هستم که فضای بسیار خوبی را در ایران تجربه خواهیم کرد.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.