مدیرعامل اسبق استقلال:

استقلال به آرامش نیاز دارد

آبی پوشان برای پایان دادن به ناکامی های خود برای حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا، بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارند.

پرسش: مدیرعامل اسبق استقلال با انتقاد از حاشیه های اخیر این تیم تاکید کرد که آبی پوشان برای پایان دادن به ناکامی های خود در فصل بعدی لیگ برتر و حضور موفق در لیگ قهرمانان آسیا، بیش از هر چیزی به آرامش نیاز دارند.

کاظم اولیایی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: استقلال در مقطع فعلی که مهم‌ترین زمان برای بستن تیمی قدرتمند است، بیشتر از هر چیزی به آرامش نیاز دارد.

وی افزود: توقع ما از مدیران استقلال این است که تیمی برای فصل آینده تدارک ببینند که مدعی قهرمانی در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باشد و بتواند به سال‌ها ناکامی آبی پوشان پایان داده و انتظارات به حق آنها را برآورده سازد.

مدیرعامل اسبق استقلال خاطرنشان کرد: مدیران استقلال زمان کافی در اختیار دارند و این فرصت می‌تواند به آنها کمک زیادی کند. ما به آنها اعتماد و اعتقاد داشته و می‌دانیم هدف آنها خدمت به استقلال است اما همان طور که گفتم انتظارات از آنها به عنوان کسانی که در این تیم مسؤلیت دارند، زیاد است.

اولیایی تصریح کرد: همان طور که امیرحسین فتحی اعلام کرده است «آندره آ استراماچونی» سرمربی فصل آینده استقلال خواهد بود و باید ابزار لازم در اختیار این مربی ایتالیایی داده شود تا بتواند افکار تاکتیکی اش را به نحو احسن در این تیم پیاده کند.

وی تاکید کرد: مسئولان استقلال از درگیری‌هایی که باعث ایجاد تنش و حاشیه در استقلال می‌شود، خودداری کرده و فقط تمرکز خود را معطوف به موفقیت استقلال کنند که از نان شب واجب تر است.

 

###
مطالب مرتبط

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.