حمید درخشان: برانکو باید بماند

حمید درخشان با تاکید بر اینکه برانکو باید در پرسپولیس بماند گفت که هزینه کردن برای مربی موفق کار اشتباهی نیست.

پرسش: سرمربی سابق پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایلنا در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس اظهار داشت: این روزها مسئولان باشگاه حسابی درگیر مسائل مالی و تامین بودجه مورد نظر هستند تا تیم فصل بعد را ببندند و خواسته بازیکنان و کادرفنی را برای تمدید قرارداد فراهم کند ولی متاسفانه هر روز یک خبر می‌شنویم و مشخص نیست چه اتفاقی خواهد افتاد.

درخشان افزود: پرسپولیس در طول تاریخ خودش آدم‌های بزرگ زیادی به خود دیده که هر کدام یک روز آمدند و یک روز رفتند و اینطور نیست که با رفتن یک نفر این تیم کارش تمام شود و این موضوع در مورد برانکو هم صدق می‌کند و دیر یا زود او از پرسپولیس خواهد رفت ولی باید این را توجه کنیم که او نقش مهمی در موفقیت‌های چند سال اخیر پرسپولیس داشته و اگر از تیم جدا شود شاید دوباره چند سال طول بکشد تا به ثبات و اقتدار حال حاضر برسیم و نفر بعدی کار سختی خواهد داشت.

سرمربی سابق پرسپولیس ادامه داد: به نظرم هزینه کردن برای یک مربی که توانایی‌هایش را ثابت کرده کار اشتباهی نیست و باشگاه باید تمام توانایی خودش را روی حفظ او بگذارد و اول و آخر به نظرم او باید بماند. اگر برانکو بماند بازیکنان را هم راحت‌تر می‌شود برای ماندن راضی کرد ولی شاید اگر سرمربی جدید بیاید آنها هم سراغ سایر اولویت‌های خودشان بروند.

درخشان در پایان عنوان کرد: پرسپولیس با برانکو یک بار تا یک قدمی قهرمانی در آسیا پیش رفت و می‌تواند دوباره به آن مقطع برسد و شاید این بار بتواند به هدفش برسد

 

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.