معروف، غفور و موسوی، در رده دوم بهترین های لیک ملت های والیبال

معروف، موسوی و غفور 3 بازیکن پر آوازه ایرانی در رده دوم بهترین های لیگ ملت های والیبال قرار گرفتند.

پرسش: سه بازیکن ایران در رده دوم بهترین بازیکنان لیگ ملت‌های والیبال قرار گرفته‌اند.

تیم ملی والیبال ایران در پنج مسابقه خود در لیگ ملت‌های والیبال به چهار برد و یک باخت دست یافت تا با ۱۳ امتیاز در رده سوم جدول رده‌بندی قرار بگیرد.

در پایان رقابت‌های روز پنجم، رده‌بندی بازیکنان در بخش‌های مختلف نیز اعلام شد.

سعید معروف که از روز اول، رتبه نخست بهترین پاسورها را در اختیار داشت، سرانجام این جایگاه را به سیمونه جیانلی پاسور و کاپیتان ایتالیا واگذار کرد. معروف میانگین ۹.۴۷ پاس در هر ست را در اختیار دارد. جیانلی با ۱۰.۴۱ پاس اول است.

در بخش بهترین مدافعین روی تور، سید محمد موسوی با ۰.۷۹ امتیاز در هر ست، در رتبه دوم قرار دارد. ژیا ژانگ بازیکن ۲۰ ساله و ۲۰۷ سانتی‌متری چین با میانگین ۰.۹۴ رتبه نخست را در اختیار دارد.

گابریله نلی پست خط زن ایتالیا با ۱۰۲ امتیاز، بیشتر از همه بازیکنان حاضر در لیگ ملت‌ها امتیاز کسب کرده است و پس از او امیر غفور با ۹۱ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

غفور با ۵۱.۹۰ درصد موفقیت، نهمین مهاجم برتر مسابقات است. لوکارلی دریافت کننده برزیل با ۵۸.۹۷ درصد موفقیت، بهترین بازیکن این بخش است.

در بخش بهترین زنندگان سرویس مسابقات، موسوی با ۰.۳۷ و پوریا فیاضی با ۰.۳۲ امتیاز در هر ست به ترتیب پنجم و نهم هستند. ایگور کلیوکا غول ۲۰۹ سانتی‌متری روسیه با میانگین ۰.۷۴ اول است.

میلاد عبادی‌پور با ۳۵.۰۷، محمدرضا حضرت‌پور با ۳۲.۹۹ و فیاضی با ۲۷.۱۸ درصد موفقیت، به ترتیب سومین، چهارمین و هفتمین دریافت‌کننده برتر مسابقات هستند. سانتیاگو دانانی از آرژانتین با ۴۲.۷۱ درصد موفقیت رتبه اول را در اختیار دارد.

حضرت‌پور با ۲.۴۲، عبادی‌پور با ۱.۸۴ و فیاضی با ۱.۵۸ توپ‌گیری در هر ست، به ترتیب در رده‌های چهارم، ششم و نهم بهترین توپ‌گیران مسابقات ایستاده‌اند. دانانی لیبروی آرژانتین در این بخش هم با میانگین ۲.۸۸ اول است.

تیم ملی والیبال ایران از ساعت ۱۴:۱۰ امروز (یکشنبه) در ششمین مسابقه خود در لیگ ملت‌های والیبال به مصاف ژاپن می‌رود.
مطالب مرتبط

زنگ خطر در میزبانی ارومیه از لیگ ملتهای والیبال

زنگ خطر در میزبانی ارومیه از لیگ ملتهای والیبال

ورود بیش از حد ظرفیت تماشاگران بارها اتفاقات تلخی را در ورزش ایران رقم زده، لازم است تمهیدات لازم برای جلوگیری از وقوع اتفاقی دیگر در میزبانی سالن غدیر ارومیه از لیگ ملت‌های والیبال اتخاذ شود.

|

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.