ماجرای میزفردوسی پور دربرنامه نودکه از هندوانه فروشی حاشیه تهران سر در آورد+عکس

تیتر اول امروز روزنامه ورزشی گل هم به همین موضوع اختصاص دارد. 

پرسش: در شبکه های اجتماعی امروز فیلمی دست به دست شده که میز برنامه نود که مورد استفاده عادل فردوسی پور بود، را در یک هندوانه فروشی حاشیه تهران نشان می دهد.

 

 

تیتر اول امروز روزنامه ورزشی گل هم به همین موضوع اختصاص دارد. 

 

 

یک کاربر توییتر در این باره نوشت:این میز عادل فردوسی‌پور در برنامه نود است، روزنامه گل در گزارشش اشاره کرده که یک هندوانه‌فروش در جاده رباط‌کریم گفته از اوراقچی‌های صدا‌و‌‌سیما این میز را خریده؛ این عکس یادگار مهم دوران خسارت‌بار مدیریت فروغی و رفقایش در مهم‌ترین شبکه تلویزیون ایران است. 

 

درهمین حال پرویز پرستویی بازیگر مطرح سینما که در شبکه های اجتماعی تحولات جامعه را دنبال و اظهار نظر می کند، با انتشار تصویری به فروش میز برنامه «نود» به یک هندوانه‌فروش واکنش نشان داد.

روز گذشته عکسی منتشر شد از میز برنامه «نود» که صداوسیما پس از تعطیل کردن این برنامه، آن را به یک هندوانه‌فروش فروخته بود. این تصویر واکنش‌های زیادی را دربرداشت. پرویز پرستویی هم در اینباره نوشت: ملالی نیست چون این میز باز هم به دست مردم رسیده و بدون شک از آن خوب نگهداری خواهد شد.

 

 

 

 

###
مطالب مرتبط

بحران کرونا: بازداشت دو نفر در کشور، آماده‌باش هشت بیمارستان در تهران

بحران کرونا: بازداشت دو نفر در کشور، آماده‌باش هشت بیمارستان در تهران

رئیس مرکز مدیریت بیماری‌های واگیر وزارت بهداشت از انجام آزمایش در مورد دو بیمار مشکوک به ابتلا به ویروس کرونا در استان زنجان خبر داد و گفت: «آزمایش مورد اول به طور قطع منفی اعلام شده، اما نتیجه نهایی آزمایش نفر دیگر طی ۲۴ ساعت آینده اعلام خواهد شد.»

|

ریابکوف: اقدامات ایران در برجام قابل درک است

ریابکوف: اقدامات ایران در برجام قابل درک است

معاون وزیر امور خارجه روسیه با بیان اینکه کشورش از گام های اخیر تهران در عرصه برجام خوشحال نیست اظهارداشت: اما ایران در مقابل فشارهای تحریمی و غیرقابل قبول آمریکا دست به واکنش می زند و ما این وضعیت را درک می کنیم.

|

نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.