سردار سلیمانی در آبادان مشغول چه کاری است؟

هم اکنون جلسه ویژه ستاد مدیریت بحران در شادگان با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی؛ ابومهدی المهندسی؛ سردار شاهوارپور و استاندار خوزستان در حال برگزاری است.

پرسش:خبرگزاری صدا و سیما نوشت: سردار قاسم سلیمانی از صبح امروز به منظور بررسی وضعیت سیلاب احتمالی وارد آبادان شده است.

فرمانده سپاه قدس ایران و ابو مهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی عراق، از عملیات مهندسی مشترک ادوات مهندسی ایران و عراق برای نجات جاده، بازدید کردند.

محور آبادان – ماهشهر، جاده آبادان – قفاص در شمال رودخانه بهمنشیر  و روستاها از جمله مناطق مورد بررسی سردار سلیمانی بود.وی همچنین با روستاییان مدن آبادان دیداری داشت.    

تعداد زیادی ماشین های سنگین از جمله بیل مکانیکی ، لودر ، کمپرسی از دیشب ازسمت بصره به سمت این جاده و شادگان در حرکتند تا هر چه زودتر با زدن سیل بندی عظیم، خطر سیل را برای اهالی منطقه، به حداقل برسانند .  

تعدادی از مسئولان محلی سردار سلیمانی و هیئت همراه وی را همراهی می کنند. 

سردار سلیمانی و ابومهدی المهندس در شادگان/تصاویر

ابنا نوشت: سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس ایران و ابومهدی المهندس فرمانده حشد الشعبی عراق در مناطق سیل زده استان خوزستان حضور یافتند.

در پی جاری شدن سیل در استان خوزستان در روزهای آغازین سال جدید، سردار «حاج قاسم سلیمانی» که پیش از این هم به مناطق آسیب دیده از سیل، سفر کرده بود، ظهر امروز (پنجشنبه - ۲۹ فروردین) برای بررسی وضعیت شهرستان شادگان از توابع استان خوزستان که در معرض سیل قرار دارد، وارد این منطقه شد.

سردار قاسم سلیمانی در جریان این سفر با مردم سیل‌زده شادگان دیدار کرد و در جریان مشکلات قرار گرفت.همچنین جلسه ویژه ستاد مدیریت بحران در شادگان با حضور سردار قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس جانشین رئیس سازمان بسیج مردمی عراق، استاندار خوزستان، فرمانده سپاه ولیعصر(عج) خوزستان و فرمانده قرارگاه کربلا برگزار شد.

سردار سلیمانی و هیئت همراه از صبح امروز با ورود به آبادان از موقعیت جاده آبادان - ماهشهر و آبادان - شادگان و سایر موقعیتهای سیلاب احتمالی بازدید کرد. 

 

 

سردار سلیمانی وارد شهرستان شادگان شد

مهر : فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران به منظور بررسی شرایط حاکم بر منطقه در معرض سیل شادگان لحظاتی پیش وارد این شهرستان شد.

 سردار قاسم سلیمانی به منظور بررسی شرایط حاکم بر منطقه در معرض سیل و سیل زده شهرستان شادگان وارد این شهرستان شد.

 

استاندار خوزستان، سردار شاهوار پور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر استان خوزستان و جمعی از مسئولان کشور و استانی وی را در این سفر همراهی می‌کنند.

 

به گزارش مهر، هم اکنون جلسه ویژه ستاد مدیریت بحران در شادگان با حضور سرلشکر قاسم سلیمانی؛ ابومهدی المهندسی؛ سردار شاهوارپور و استاندار خوزستان در حال برگزاری است.

 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.