حاج صفی جانشین امیری؛ سامان روی نیمکت؛

ترکیب بازی ایران با چین اعلام شد

پرسش:ترکیب ایران برای بازی با چین اعلام شد تا یک بار دیگر سرمربی پرتغالی طرفداران را با سورپرایز هایی روبرو کند.

پرسش:ترکیب ایران برای بازی با چین اعلام شد تا یک بار دیگر سرمربی پرتغالی طرفداران را با سورپرایز هایی روبرو کند.

به گزارش "ورزش سه"، ایران در حالی تا یک ساعت دیگر به مصاف چین می رود که کارلوس کی روش برای این بازی تغییرات غیرمنتظره دیگری در ترکیب خود داشت از جمله بازگرداندن احسان حاج صفی به جمع 11 بازیکن اصلی به عنوان جانشین وحید امیری محروم .


در شرایطی که پیش بینی می شد در این بازی کی روش از سامان قدوس به عنوان جانشین وحید امیری بهره ببرد اما بعد از دو بازی نیمکت نشینی احسان حاج صفی به ترکیب بازگشت تا این بار در پستی متفاوت از دو بازی مقابل یمن با ویتنام به میدان برود و در کنار اشکان دژاگه در نقش هافبک به بازیسازی بپردازد.


دیگر سورپراز سرمربی پرتغالی هم نیمکت نشین کردن مجید حسینی و بازگرداندن محمد حسین کنعانی زادگان بود. حسینی که در جام ملت ها اصلا نتوانست خاطره بازی های خوب جام جهانی را تکرار کند یک بار دیگر جای خود در ترکیب اصلی را از دست داد تا کنعانی زادگان در یکی از آزمون های بزرگ خود بازی با چین را تجربه کند.


چیدمان ترکیب امروز تیم ملی هم مثل تمام بازی های قبلی 1-4-1-4 خواهد بود که در مواقع حمله و دفاع با تغییر روبرو می شود اما با این ترکیب می توان بار دیگر به این واقعیت اشاره کرد که پوزیشن اصلی تیم ملی به جناح راست برمی گردد، جایی که مثلث رامین رضائیان، جهانبخش و دژاگه بیشترین بار تهاجمی تیم ملی را به دوش خواهد کشید.


ترکیب تیم ملی در بازی امروز برابر چیدن به این شکل خواهد بود:


علیرضا بیرانوند؛ میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمد کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان؛ امید ابراهیمی؛  احسان حاج‌صفی،  مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش، اشکان دژاگه ؛ سردار آزمون،

 

 

 

###

  •  
  •  
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.