خلع لباس دائمی روحانی مشهور و پرطرفدار

پرسش:حجت الاسلام حسن آقامیری که حساب او در اینستاگرام بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد، می‌گوید به دو سال حبس تعلیقی و خلع لباس دائم محکوم شده است.

پرسش:حجت الاسلام حسن آقامیری که حساب او در اینستاگرام بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد، می‌گوید به دو سال حبس تعلیقی و "خلع لباس" دائم محکوم شده است.

به گفته آقای آقامیری دادگاه ویژه روحایت او را محکوم کرده است.

او در صفحه اینستاگرامی خود این خبر را اعلام کرده است.

 

 حجت الاسلام سید حسن آقامیری، از خطبای مشهور که فعالیت زیادی نیز در فضای مجازی دارد، به گفته خودش به دو سال حبس تعلیقی و خلع لباس دائم محکوم شده است.

 

 

آقا میری در کانال تلگرام‌اش نوشت:

«“خلع لباس”

بعد از ده پانزده سال بردن و آوردن و بازداشت کردن و ریختن تو محل کار و انفرادی و...

با شکایت دادستان ویژه تهران و به حکم قاضی شعبه دوم کیفری در دادگاه ویژه به ریاست دادستان کل کشور آقای منتظری بالاخره آقایون حکمشون رو صادر کردند. دو سال زندان که البته لطف کردند 5 سال تعلیقش کردند و خلع لباس دائم»

شنیده می‌شود دلیل این حکم، سخنرانی‌ها و مصاحبه‌اش با روزنامه همشهری است. بسیاری از مخالفان وی با برگزاری سخنرانی‌ها و گذاشتن کامنت در فضای مجازی به نوع رفتار و گفتار وی معترض شده بودند.

رویکرد متفاوت آقامیری در سخنرانی‌هایش طرفداران زیادی داشته، به گونه ای که صفحه اینستاگرامش بیش از یک میلیون دنبال کننده دارد.


گفتنی است وی در ایام محرم در گفت‌و‌گو با ایرناپلاس عدم تغییر جامعه، قبل و بعد از ماه محرم را مورد نقد و بررسی قرار داده بود.
 

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.