اعلام حمایت آل هاشم نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی ازبازگشت به«تلگرام»؛

امام جمعه ای که خط شکن شد

پرسش:امام جمعه تبریز در خطبه امروز گفت: خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد، نباید در میدان جنگ نرم به دشمن جاخالی داد، بلکه باید با تقویت حضور خود به شبهات فکری پاسخگو بود.

پرسش:امام جمعه تبریز در خطبه امروز گفت: خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد، نباید در میدان جنگ نرم به دشمن جاخالی داد، بلکه باید با تقویت حضور خود به شبهات فکری پاسخگو بود.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز با تاکید بر حضور فعال جوانان انقلابی در فضای مجازی و جریان سازی سالم و درست در این فضا گفت: خروج نیروهای انقلابی از تلگرام صحنه را برای دشمنان باز کرد، نباید در میدان جنگ نرم به دشمن جاخالی داد، بلکه باید با تقویت حضور خود به شبهات فکری پاسخگو بود.

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در آذربایجان شرقی حجت الاسلام والمسلمین سید محمدعلی آل هاشم امروز در خطبه های نماز عبادی سیاسی جمعه در مصلی اعظم حضرت امام خمینی(ره) تبریز با بیان اینکه خروج نیروهای ارزشی و انقلابی از تلگرام باعث شد فضای مجازی را در اختیار دشمنان قرار دهیم، گفت: حضور فعال و آگاهانه جوانان در فضای مجازی منجر به خنثی‌سازی توطئه های دشمن می‌شود.

امام جمعه تبریز با اشاره به بیانات اخیر رهبر فرزانه انقلاب در خصوص فضای مجازی افزود: به اعتقاد معظم له فضای مجازی می‌تواند ابزاری برای زدن توی دهان دشمنان باشد از این رو باید جوانان حضوری فعال در فضای مجازی داشته باشند تا به شبهات فکری و ابهامات پاسخگو باشند.

خطیب نماز جمعه تبریز با انتقاد از برخی سایت های خبری که موضوع حضور در فضای مجازی را با فیلترینگ گره میزنند، گفت: تصمیم گیری در خصوص فیلترینگ تلگرام از سوی شورای محترم فضای مجازی کشور بوده و بنده در این خصوص اظهار نظر نمی کنم اما اعتقادم بر این است نباید در میدان جنگ نرم به دشمن جاخالی داد.

آل هاشم از معدود نمایندگان و لی فقیه بشمار می آید که صفحه ای به نام خود در فضای مجازی(  ale-hashem.ir) دارد.

او از نخستین امامان جمعه بود که نرده های حائل میان خود و نمازگزاران را در تبریز برداشت.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.