پایان بحران کی‌روش – برانکو/فهرست دعوت بازیکنان به تیم ملی اعلام شد

پرسش:فهرست جدید تیم ملی امروز اعلام شد و باز هم پرسپولیسی ها توانستند بیشترین کرسی را در این لیست از آن خود کنند. لیستی که هنوز نام لژیونرها در آن وارد نشده است.

پرسش:فهرست جدید تیم ملی امروز اعلام شد و باز هم پرسپولیسی ها توانستند بیشترین کرسی را در این لیست از آن خود کنند. لیستی که هنوز نام لژیونرها در آن وارد نشده است.
پس از حرف و حدیث های اخیر، کارلوس کی روش لیست جدید خود را با حضور ملی پوشان پرسپولیسی اعلام کرد و باز هم شاگردان برانکو بیشتر نام را بین بازیکنان حاضر به خود اختصاص دادند. با بررسی همه نکات لیست جدید تیم ملی همراه “ورزش سه”، باشید:

۱۹ بازیکن حاضر در تیم ملی به ترتیب باشگاه ها بدین شرح می باشند:

پرسپولیس(۶ بازیکن): علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینی، رامین رضاییان، محمد انصاری، مهدی طارمی وحید امیری

ذوب آهن(۳ بازیکن): محمدرشید مظاهری، احسان پهلوان و مرتضی تبریزی

استقلال(۲ بازیکن): وریا غفوری و امید ابراهیمی

سایپا(۲ بازیکن): عزت الله پورقاز و مهدی ترابی

تراکتورسازی(۱ بازیکن): محمدرضا اخباری

الاهلی قطر(۱ بازیکن): پژمان منتظری

السد قطر(۱ بازیکن): مرتضی پورعلی گنجی

گسترش فولاد(۱ بازیکن): مسعود ابراهیم زاده

سپاهان اصفهان(۱ بازیکن): احسان حاج صفی

فولاد خوزستان(۱ بازیکن): ساسان انصاری

* بدین ترتیب پرسپولیسی ها توانستند با ۶ بازیکن بیشترین کرسی را بین بازیکنان تیم ملی از آن خود کنند. پس از سرخ پوشان، ذوب آهنی ها با سه بازیکن توانستند بیشترین نام را بین اسامی دعوت شده به خود اختصاص دهند.

* تنها دو لژیونر حاضر در فوتبال قطر از میان بازیکنان لژیونر ایرانی درون لیست قرار گرفتند، پژمان منتظری و مرتضی پورعلی گنجی تنها نام های خارجی فوتبال ایران هستند که به اردو دعوت شدند.

* پیش از دیدار برابر قطری ها و با غربال لیست فعلی احتمالا کارلوس کی روش بازیکنان لژیونر را نیز به اردو دعوت خواهد کرد، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد، سردار آزمون، سعید عزت اللهی، اشکان دژاگه، علی کریمی، میلاد محمدی، کریم انصاری فرد، سوشا مکانی، علیرضا حقیقی و … بازیکنان ایرانی حاضر در لیگ های مختلف دنیا هستند که باید دید کی روش کدام یک از این ها را به اردو دعوت خواهد کرد.

* از میان بازیکنان جامانده از اردوی اخیر تیم ملی، سروش رفیعی مطرح ترین بازیکنی است که نتوانست راهی به تیم ملی پیدا کند. کمال کامیابی نیا و حسین ماهینی نیز دو ملی پوش دیگر پرسپولیسی ها بودند که با توجه به حضور در اردوهای مختلف این تیم، از حضور برای دیدار با قطر نتوانستند راهی به لیست اصلی پیدا کنند.

* تیم تراکتورسازی تبریز که این روزها در رده دوم لیگ برتر قرار دارد و در این میان تنها یک نام از آنها در لیست وجود دارد. عدم حضور نام هایی همچون محمد ایرانپوریان بسیار تعجب برانگیز است و با توجه به عدم دعوت از این بازیکن و مصدومیت وریا غفوری، کی روش تنها باید به رامین رضاییان میدان دهد. از جمع تراکتوری ها نبود نام سعید آقایی تعجب برانگیز است.

* عدم دعوت از کمال کامیابی نیا در پست هافبک دفاعی، احتمال دعوت کی روش از علی کریمی که این روزها در لیگ کرواسی توپ می زند را بیشتر می کند.

* حضور سه دروازه بان اصلی لیگ برتر در بین نام های دعوت شده نشان می دهد احتمال خط خوردن یکی از آنها را کاهش می دهد و باید دید کی روش حقیقی و مکانی را به اردو دعوت خواهد کرد یا خیر.

* آندرانیک تیموریان کاپیتان این سال های تیم ملی در لیست اخیر نیز حضور ندارد.

* مهدی ترابی با وجود مصدومیت در ماه های اخیر و البته وریا غفوری که اخیرا مصدوم شد، جزو نام های تعجب برانگیز لیست کی روش هستند. ساسان انصاری نیز با وجود عدم گلزنی در هفته های متمادی این روزها خود را بین ملی پوشان می بیند.

* از جمع استقلالی های خوزستان که این روزها در صدر جدول خود در آسیا حضور دارند، بازیکنی در لیست کی روش حضور ندارد که این موضوع نیز تعجب برانگیز می نماید.

* در میان جوانان استقلال، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی بازیکنانی بودند که می تواستند در لیست نام خود را ببینند اما این اتفاق نیفتاد، بازیکنانی که قسمتی از موفقیت آبی ها در بازی های اخیر به آنها مربوط می شود.

* در میان استقلالی ها احتمال دعوت از کاوه رضایی نیز می رفت اما در نهایت این اتفاق نیفتاد تا این بازیکن مرتضی تبریزی را جای خود ببیند که در بازی های اخیر نتوانسته برای ذوبی ها کاری را از پیش ببرد.

* عدم دعوت از داریوش شجاعیان نیز از نکات تعجب برانگیز لیست کی روش بود، او که پایه ثابت اردوهای سال های اخیر تیم ملی بود این روزها جای خود را در این تیم خالی می بیند.

* سعید آقایی نیز که با وجود مصدومیت در اردوهای قبلی خود را در تیم ملی می دید در این اردو دعوت نشد و جای خود را به مسعود ابراهیم زاده داد.

###
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.