الریان قطر ۳-۱ پرسپولیس ایران؛ اولین شکست سرخپوشان در آسیا

پرسش: سومین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با شکست سه بر یک مقابل تیم بین المللی و میلیاردی  الریان قطر به اتمام رسید.

پرسش: سومین بازی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا با شکست سه بر یک مقابل تیم بین  المللی و میلیاردی الریان قطر به اتمام رسید.

پرسپولیس با شکست سه بر یک مقابل الریان با چهار امتیاز در رده سوم گروه قرار گرفت. در حال حاضر الریان با شش و الهلال با پنج امتیاز در رده های اول و دوم گروه قرار دارند.

پرسپولیس علیرغم ان که با گل زودهنگام طارمی به کسب دومین پیروزی در مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا امیدوار شده بود و در نیمه اول عملکرد خوبی داشت اما با دریافت سه گل مغلوب الریان شد و حالا باید منتظر انتقام گیری از قطری ها در بازی برگشت در استادیوم آزادی باشد.

ترکیب پرسپولیس مقابل الریان: علیرضا بیرانوند، سیدجلال حسینى، ربیع خواه، حسین ماهینى، صادق محرمى، کمال کامیابى‌نیا، محسن مسلمان، مهدى طارمى، فرشاد احمدزاده، سروش رفیعى و وحید امیرى مقابل الریان به میدان رفته است.

لحظات حساس بازی:

دقیقه ۵ : الریان قطر ۰-۱ پرسپولیس؛ مهدی طارمی در فراری عالی از پاس عمقی محسن مسلمان استفاده کرد و پس از استپ کردن توپ در مقابل دروازه الریان با ضربه ای دقیق دروازه تیم قطری را باز کرد.

دقیقه ۱۴: رودریگو تاباتا، بازیکن قطری – برزیلی الریان پشت دروازه پرسپولیس صاحب توپ شد اما سوت داور به نشانه آفساید او را متوقف کرد.

دقیقه ۱۹: الریان ۱-۱ پرسپولیس؛ تاباتای ۳۶ ساله در محوطه جریمه پرسپولیس صاحب توپ شد، با چند ضربه به توپ مدافعان پرسپولیس را از بازی خارج کرد و دروازه بیرانوند را باز کرد.

دقیقه ۲۳ : ضربه کاشته تاباتا با اختلافی قابل توجه از کنار دروازه پرسپولیس به اوت رفت.

دقیقه ۲۸: شوت زمینی مسلمان از پشت محوطه جریمه الریان از کنار تیر عمودی دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۳۲: سوریا در یک حرکت انفرادی ربیع خواه را جا گذاشت اما ضربه وی با فاصله بسیار زیادی از دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۴۱: حمله پرفشار پرسپولیس به صحنه مشکوک هند پنالتی به سود پرسپولیس ختم شد که داور اعتقادی به هند نداشت. روی برگشت همین صحنه احمدزاده در محوطه جریمه الریان صاحب توپ شد که شوت وی پس از برخورد به مدافع الریان به اوت رفت.

دقیقه ۴۵: سروش رفیعی روی پاس طارمی با ضربه سر پشت محوطه جریمه الریان صاحب توپ شد که ضربه زیبای وی توسط دروازه بان تیم قطری راهی کرنر شد.

دقیقه ۲+۴۵: شوت سرضرب مسلمان از بیرون محوطه جریمه الریان، از بالای دروازه به اوت رفت.

دقیقه ۵۱: ماهینی توپ را برای کامیابی نیا آماده کرد که ضربه هافبک پرسپولیس با اختلاف زیادی به اوت رفت.

دقیقه ۵۲: طارمی در محوطه جریمه الریان صاحب توپ شد که دو ضربه وی توسط مدافع حریف بلوکه شد.

دقیقه ۵۷: الریان ۲-۱ پرسپولیس؛ خطای جلال حسینی روی سوریا به موقعیت پنالتی برای الریان ختم شد که تاباتا از روی نقطه پنالتی دومین گلش در این بازی را به ثمر رساند.

دقیقه ۶۲ : پاس به عقب امیری چند قدم قبل از رسیدن به رفیعی توسط بازیکنان الریان به اوت رفت.

دقیقه ۶۹: مهدی طارمی توپ ارسالی را روی خط شش قدم الریان با ضربه سر به اوت فرستاد.

دقیقه ۷۳: ضربه کاشته مسلمان با اختلاف زیادی از بالای دروازه الریان به اوت رفت.

دقیقه ۷۷: طارمی در محوطه جریمه الریان صاحب توپ شد اما نتوانست از موقعیت استفاده کند و سرنگون شد.

دقیقه ۷۸: بیرانوند روی سر تاباتا توپ را مشت کرد و مانع از باز شدن دروازه پرسپولیس برای سومین بار شد.

دقیقه ۷۹: حرکت انفرادی احمدزاده از جناح چپ با شوت وی از زاویه بسته همراه شد که توپ توسط باری دروازه بان الریان به کرنر رفت.

دقیقه ۸۵: بیرانوند در موقعیتی تک به تک به شکلی فوق العاده توپ سوریا را مهار کرد.

دقیقه ۸۷: الریان ۱-۳ پرسپولیس؛ گارسیا روی ارسال ضربه ایستگاهی از جناح راست توانست برای سومین بار دروازه پرسپولیس را باز کند.

###

 

 
نظرات کاربران

آخرین اخبار
از پرسش به شما 1
از پرسش به شما 2
یادداشت و نظر
از پرسش به شما
تماشا و نشست
© تمامی حقوق برای شرکت ایده بکر مبین محفوظ است.